Lista zajęć dodatkowych w klasach I – III w roku szkolnym 2017/2018

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin prowadzenia zajęć ( dzień, godzina)

Małgorzata Skrzypczak

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Środa 11.50 – 12.35

Jolanta Choińska

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Poniedziałek 12.55 – 13.40

 

Środa 11.50 – 12.35

Iwona Juszczak

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Piątek 8.55 – 9.40

Iwona Sawicka

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Wtorek 11.50 – 12.35

Dorota Kopko

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Czwartek 10.00 – 10.45

Grażyna Mrozowska

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Poniedziałek 12.55 – 13.40

Joanna Sibilak

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Środa  10.00 – 10.45

Jolanta Wilkosz

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Poniedziałek 12.55 – 13.40

Wioleta Leśniak

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Poniedziałek 10.00 – 10.45

 Joanna Kaczmarek

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z języka angielskiego

Środa 12.55 – 13.40

 Anna Mikoluk

 

Koło „W szkole aniołów”

Czwartek 16.00 – 16.45

 Małgorzata Szczepaniak

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Czwartek 12.55 – 13.40

Agnieszka Uba

Koło zdrowotne

Środa 8.00 – 8.45

 

 

Lista zajęć dodatkowych w klasach IV – VII  w roku szkolnym 2017/2018

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin prowadzenia zajęć ( dzień, godzina)

Elżbieta Berus - Panek

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. polskiego

Zajęcia czytelnicze

Piątek 8.00 – 8.45

 

Czwartek 8.00 – 8.45

Iwona Błaszczyk

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki

w klasie VIC

Wtorek

13.40 – 14.25

 

Marzena Gardys

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. polskiego

 w klasie IVB

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Jolanta Hanusiak - Cebenko

Koło plastyczne – „ Mozaika”

Wtorek 15.00 – 15.45

Dorota Kalinowska

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. angielskiego w klasach V – VII

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z j. angielskiego

Wtorek14.35 – 15.20

 

 

Środa 14.35 – 15.20

Justyna Łakomska

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Koło teatralne z j. angielskiego

 

Środa 14.35 – 15.20

 

Środa 15.20 – 16.05

Aneta Grabowska

Koło „ W szkole Aniołów”

Koło teatralne

Czwartek 16.00 – 16.45

Środa 16.00 – 16.45

Sylwia Mróz - Sromek

Mini piłka siatkowa IV - VII

Środa 8.00 – 8.45

Małgorzata Łuszczak

Koło informatyczne

Wtorek 14.25 – 15.10

Małgorzata Jankowska

Zajęcia edukacyjno – terapeutyczne „ Ortograffiti”

Kl. VB, VIC, VIIA, VIIB

Poniedziałek 14.30 – 15.10

Środa 14.30 – 15.10

 

Renata Wawer

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki

w klasie IVD, VA, VIA

 

Poniedziałek

1.45        – 13.30

13.40 – 14.25

Piątek 12.45 – 13.30

Mariusz Ratajczak

Koło muzyczne „ Śpiewaj razem z nami”

Środa 14.30 – 15.15

 

 Joanna Zembroń

Koło teatralne klas IV – VII

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. polskiego

 

Środa 16.00 – 16.45

 

Poniedziałe13.40 – 14. 25

 

Małgorzata Turkowska

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki

 

Czwartek

11.50 – 12.35

 

 

Lista zajęć dodatkowych w klasach II i III gimnazjalnych  roku szkolnym 2017/2018

 

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin prowadzenia zajęć (dzień, godzina)

1.  Burdziuk Monika

 

SKS

pn. 14.30-15.30

wt. 14.30-15.30

2.   Darłak Jadwiga

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z matematyki

śr. 14.25-15.10

3.   Gałuszka Kinga

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. niemieckiego

pn. 14.35-15.20

4.  Głowacka Maria

 

SKS

wt. 14.30-15.30

czw. 14.30-15.30

5.  Heinze-  Kasprzak

     Anita

Zajęcia rozwijające uzdolnienia - IPN z matematyki

wt. 13.40-14.25

6.  Ignaszewska-Nicpoń

     Maria

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z biologii

Koło biologiczne

wt. 14.35-15.20

 

pt. 13.40-14.25

7.  Jurewicz Dorota

SKS

pn. 14.30-16.00

8.  Kaiser Marta

Aktyw biblioteczny

pn. 14.00-15.00

śr. 14.00-15.00

9.  Krzyżanowski Piotr

 

Zajęcia przygotowywujące do sakramentu bierzmowania

 

10. Lis Daniel

 

SKS

wt. 14.30-15.30

czw. 14.30-15.30

11.  Lis Ida

 

Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne ORTOGRAFITII

wt. 14.30-15.15

czw. 14.30-15.15

12. Łukaszewicz-

      Nowakowska Ela

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. polskiego

czw. 14.30-15.15

13.  Matysiak Renata

 

 

- Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. angielskiego

- Projekt edukacyjny „Królewna Śnieżka ...inaczej”

wt. 14.30-15.15

14. Misztal-Swojak

      Iwona

 

- Zajęcia zwiększające szanse z matematyki

- Zajęcia rozwijające uzdolnienia - IPN z matematyki

pt. 13.30-14.25

 

śr. 14.25-15.20

15. Nowacka Joanna

 

 

- Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z języka polskiego- czwartek 7 lekcja

- Koło teatralne-środa godz.16:00 

czw. 13.30-14.25

 

 

śr. godz 16.00

16. Panocha Anna

 

Koło geograficzne „ Na azymut”

śr. 14.35-15.20

czw. 14.35-15.20

17. Ruszkiewicz Ela

 

 

- Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z chemii

- Zajęcia rozwijające uzdolnienia - IPN z chemii

śr. 14.35-15.20

 

pn. 14.35-15.20

18. Ruszkiewicz Janusz

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z fizyki

śr. 14.35-15.20

 

19. Skrzypczak Marta

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. polskiego

czw. 14.35-15.20

pn. 14.35-15.20

20. Świątkiewicz

       Karolina

 

- Zajęcia rozwijające uzdolnienia – przygotowanie do egz.gimnazjalnego

- Projekt edukacyjny „Królewna Śnieżka...inaczej”

pt. 13.50 - 14.35

21. Świerszko Ewa

 

 

- Zajęcia rozwijające uzdolnienia – IPN z j. Angielskiego

- Koło filmowe

czw. 13.40-14.25

 

śr. 15.30

22. Tomaszewska

      Ewelina

Zajęcia z pedagogiem

pn. 14.30-15.15

czw. 14.30-15.15

23. Wesołowska

      Agnieszka

 

- Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z historii

- Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z WOS-u

wt. 14.30-15.15

 

 

śr. 14.30-15.15

24. Wiśniewska

      Katarzyna

Koło wokalne

czw. 14.40-15.25

25. Witkowska Justyna

 

 

- Zajęcia rozwijające uzdolnienia – IPN z j. angielskiego

- Projekt „Królewna Śnieżka...inaczej”

Pon. 14.35-15.20

26. Zdanowicz Katarzyna

 

 

- Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne z j. Polskiego

- Koło poetycko-teatralne

pn. 14.30-15.15

 

wt. 13.40-14.25