RADA RODZICÓW

SKŁAD RADY RODZICÓW – 2017/2018

Przewodnicząca: Iwona Stocka

Zastępca: Małgorzata Dańko

Sekretarz: Klaczyńska Monika, Staniewska Aneta

Skarbnik: Wyskiel Anna

Komisja rewizyjna: Mikołajczyk Monika, Pacyna Katarzyna, Jakubczyck Mgdalena

Rady oddziałowe klas I - III

IA - Przewodnicząca: Dzieszkowski Marcin
                                      
 Zieleń Jolanta
                                        Szymańska Monika

IB - Przewodnicząca: Zabłocka Beata
                                      
Wielogórska Katarzyna
                                        Całujek Justyna

IC - Przewodnicząca: Staniewska Ilona
                                      
Biedrzyńska Natalia
                                       Szybiak Grażyna

IIA - Przewodnicząca: Kozaczyńska Agnieszka
                                       
Sawicka Katarzyna
                                        Mastalerz Sylwia

IIB – Przewodnicząca: Łapińska Katarzyna
                                        
Uść Elżbieta
                                         Bednarek Andrzej

IIIA – Przewodnicząca: Jakubiak – Muszyńska Marta
                                          
Kasztelan Kinga
                                            Lasik – Guidetti Małgorzata

IIIb – Przewodnicząca: Anna Kleparska
                                         
Stanilewicz Anna
                                          Lisiecki Bartosz

IIIC – Przewodniczący: Horbulewicz Mariusz
                                         
Wojtkiewicz Monika
                                         
Rajczyk Katarzyna

IIID – Przewodnicząca: Rauchut Malwina
                                          
Andrynowska Justyn
                                           Stojanowska Justyna

Rady oddziałowe klas IV - VII

IVA – Przewodnicząca: Staniewska Aneta
                                         
 Szerment Magdalena
                                           Wróbel Beata

IVB – Przewodnicząca: Ziombra Zuzanna
                                          
Zdanowicz Monika
                                           Sobiech Iwona

IVC – Przewodnicząca: Polańska Paulina
                                          
Sobańska Marta
                                           Grabowska Karolina

IVD – Przewodnicząca: Świrska Jolanta
                                          
Krzywiec Monika
                                           Szabuniewicz Wioletta

VA – Przewodnicząca: Dańko Małgorzata
                                         
Skrzynecka Monika
                                          Jasek Agnieszka

VB – Przewodnicząca: Duchniak Agnieszka
                                         
Wojtyczka Sylwia
                                          Korol Diana

VC – Przewodnicząca: Mikołajczyk Monika
                                         
Adamska Agnieszka
                                          Góra Monika

VIA – Przewodnicząca: Pacyna Katarzyna
                                          
Wolicka Elżbieta
                                           Klemanów Łukasz

VIB – Przewodnicząca: Stocka Iwona
                                          
Szczepaniak Małgorzata
                                           Burdziuk Karina

VIC – Przewodnicząca: Noga Magdalena
                                          
Kusio Sylwia
                                           Grabowska Karolina

VIIA – Przewodnicząca: Klaczyńska Monika
                                           
Kucharska Małgorzata
                                            Weidlich Iwona

VIIB – Przewodnicząca: Jaremowicz Monika
                                           
Wawrzeńczak Katarzyna
                                            Rubis Marianna

Rady oddziałowe klas II – III Gimnazjum

IIa – Przewodnicząca: Jakubczyk Magdalna
                                        
Zdanowicz Iwona
                                        Majewski Krzysztof

IIB – Przewodnicząca: Kłys Joanna
                                        
Starzyńska Justyna
                                         Skrzypczak Monika

IIC - Przewodnicząca: Trzósło Agnieszka
                                        
Szymanek Bartłomiej
                                         Kaszkur Jan

IID - Przewodnicząca: Kasycz Wioletta
                                       
Staniecka Agnieszka
                                        Szydłowska Ewelina

IIIA - Przewodnicząca: Kucharska Małgorzata
                                        
Skiba Barbara
                                         Kalecki Bogdan

IIIB - Przewodnicząca: Gała Joanna
                                        
Skrzypczak Iwona
                                         Rubis Marianna

IIIC - Przewodnicząca: Olszak Zofia
                                         
Pająk Wioletta
                                          Kordus Elżbieta

IIID - Przewodnicząca: Łabiński Władysław
                                        
Ratajczak Malgorzata
                                         Zarzycka Anna