OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok szkolny 2017/2018


 

 Lista uczniów nagrodzonych w konkursie EKOPRODUKT 2017
I miejsce:
1. Wiktor Cybulski  kl.I a
2. Ola Śliwiak kl.III a
3. Nikola Stocka  kl.VI b  

II miejsce:
1. Oliwia Szerment  kl.II b
2. Justyna Urbanowicz kl.III c
3. Marysia Pitura kl. V a  

III miejsce:
1. Agata Frask kl. I b
2. Maksym Stranc kl. III c
3. Marianna Grabowska kl. Vb  

Wyróżnienia :
1. Aniela Ratajczak kl. I a
2. Tomasz Kazimierczak kl. IV S.P Witoszyce
3. Jagoda Janiś kl.III b
4. Kornelia Wołowicz kl. IIIa

 

KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY EKOPRODUKT

15 listopada 2017r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-techniczny klas I-III „Ekoprodukt”.
Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca.

I miejsce:

Klasy I:  Kamila Wielogórska Ib, Kacper Sapalski Ib

Klasy III: Wiktor Kasztelan IIIa, Franciszek Cybulski IIIb, Jagoda Janiś III b, Zuzanna Morawiecka III d

II miejsce:

Klasy I  Michał Krauz I a, Sebastian Turek I b

Klasy II  Oliwia Szerment II b

Klasy III Kornelia Wołowicz III a, Nikola Huchrak III b

III miejsce:

Klasy I  Błażej Marecki I a, Aniela Ratajczak I a, Antoni Kuriata  I a

Klasy III Filip Stokłosa III b

W Szkolnym Konkursie Przyrodniczym – Magia Kosmetyków uczestniczyli uczniowie klas  IV – VI.
Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce –Inga Rękosiewicz  kl. IVd, Zuzanna Uba  kl. IVa, Lena Panek  kl. IVa

II miejsce –Julia Kucharska  kl. Vc, Nicola Stocka  kl. VIb, Hubert Głuszko  kl. Va

III miejsce –Jakub Uglik  kl. Vc, Artur Żurawski  kl. IVd, Maja Cempura  kl. IVd, Magdalena Juskowiak  kl. IVb,
                     Jakub Jakimowicz  kl. V c

 


Dnia 21 września, odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III pt. Bezpieczna droga do szkoły.
Komisja konkursowa oceniła prace w poziomach i przyznała następujące nagrody:

 

KLASY PIERWSZE:

I miejsce

Lena Wojciechowska  I c, Karol Szostek I c,

II miejsce

Maria Papmel I b, Milena Dzieszkowska I a, Weronika Zabłocka Ib

III miejsce

Sebastian Turek I b, Helena Walencka I a

 

KLASY DRUGIE:

I miejsce

Amelia Mastalerz II a, Maja Woźniak II a

II miejsce

Liwia Strzemieczna II a,   Lena Chmiel II b

III miejsce

Hanna Chorostkowska II a, Urszula Wojtkiewicz II b, Amanda Uść IIb

 

 KLASY TRZECIE

I miejsce

Wiktor Kasztelan IIIa, Gabriela Susfał IIId, Kamil Macholski IIIc,

II miejsce

Amelia Kleparska III b, Natalia Kłak IIIa,

III miejsce

Hanna Siecla IIIc, Kamil Lewandowski IIIa, Martina Guidetti IIIa,

Zofia Śliwińska IIIb
 

Maratończycy Matematyczni
Rozpoczęliśmy kolejne etapy Maratonu Matematycznego. Miło nam poinformować, że aż 58 uczniów zdobyło tytuł
Maratończyka Matematycznego w pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego. Oto lista najlepszych.
1. Adamczak Patryk
2. Baworowska natasza
3. Dokładańska magda
4. Fijałkowski Kacper
5. Jakubczyk Adam
6. Janas Aleksandra
7. Majewski Kamil
8. Mariampolska Adrianna
9. Michalska Aleksandra
10. Rząsa Tomk
11. Skwarek Kacper
12. Bodaj Patrycja
13. Garbacz Kamil
14. Godyla Ewa
15. Radzińska Patrycja
16. Rzeźwicka Paulina
17. Skrzypczak Karolina
18. Rodziewicz Anastazja
19. Wolicka Magda
20. Bukowska Amelia
21. Kaszkur Weronika
22. Leśniarek Amelia
23. Szara Wiktoria
24. Humeniuk Jan
25. Izdebska Wiktoria
26. Kajetańczyk Julia
27. Kilarska Oliwia
28. Kleparski Adriiaan
29. Kucharska Klaudia
30. Lubas Filip
31. Matyla Jakub
32. Siecla Wiktoria
33. Świerszko Michał
34. Żywień Aleksander
35. Gorwa Aleksandra
36. Graczyk Błażej
37. Iwanowski Oskar
38. Maćkowiak Damian
39. Weidlich Martyna
40. Wrona Marta
41. Zeid Adam
42. Górczak Szymon
43. Górska Joanna
44. Eckhardt Nikodem
45. Janicka Sara
46. Lara Oliwia
47. Mochol Justyna
48. Niekraszewicz Mikołaj
49. Olszak Weronika
50. Witek Palua
51. Zarzycki Jakub 
52. Salamon Dominika
53. Mrowiec Magadalena
54. Ratajczak Mateusz
55. Dul Nikodem
56. Pawłowski Nikodem
57. Sajdak Daria

                                                                                                                                <zobacz zdjęcia>

 

WYNIKI  OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU  „NIEPODLEGŁA. TRADYCJA
I WSPÓŁCZESNOŚĆ” – ETAP SZKOLNY

Laureatami konkursu na etapie szkolnym zostali:

miejsce I - Lena Orłowska kl. Ia, Amelia Mastalerz kl. IIa, Liwia Strzemieczn. II a, Martina Guidetti kl. IIIa,
Zofia Tobółka kl. IIIa, Zuzanna Morawiecka kl. IIId

miejsce II - Kacper Pałysa kl. Ia, Michał Krauz kl. I a, Mateusz Tumiłowicz kl. I b, Sebastian Turek kl. Ib,
Maja Mazurkl. Ic, Karolina Podgórska kl. Ic

miejsce III - Antoni Kuriata kl. Ia, Helena Walencka kl. Ia, Filip Zdanowicz kl. Ib, Julia Willman kl. IIa,
Żubrowski Nikodem kl. IIIa, Zofia  Śliwińska. IIIb, Magdalena Antonicka kl. IIIb

Wyróżnienie - Błażej Marecki kl. Ia

 


 

Rok szkolny 2016/2017

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas I-III szkół podstawowych etap szkolny

Dnia 23 marca 2017r. odbyły się eliminacje szkolne Powiatowego Konkursu Ortograficznego uczniów klas I-III.
Do konkursu przystąpiło 38 uczniów z klas II i III. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:


I miejsce -
Marcin Felski III a, Marta Maślak III a. Kacper Niewrzał III a, Bartosz Pakuła III a, Lena Panek III a,
Alan Stojanowski III a, Natasza Twarkowska III a, Wiktoria Gąszczak III b, Hubert Ochnia III b, Oskar Grzegorczyk III c.
Hubert Utrajczyk III c, Marcel Polański III c, Martyna Barna III d, Plewka Oliwia III d, Rękosiewicz Inga III d   


II miejsce-
Natalia Brojek III a, Zuzanna Uba III a, Zofia Miszczuk III a, Dominik Spieć III a, Hubert Korol  IIIa,
Gabriela Licygiewicz III a, Joanna Kamińska III c, Oliwier Sobański III c, Natalia Tumiłowicz III b  


III miejsce -
Bartosz Toruński III b,  Jakub Sapalski III b,  Aleksandra Strzyżewska III d, Patrycja Szabuniewicz III d,
Aleksandra Wołowicz III d 
     

 

                   

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona bajkowa postać” na etapie szkolnym

I miejsce - Zofia Potoczna kl. I b, Samanta Szerment  kl. III a, Oliwia Szerment  kl. I b

II miejsce - Hanna Pelczar kl. III a, Joanna Dąbrowska kl. III c

III miejsce - Zuzanna Morawiecka kl. II d, Arkadiusz Skrzypczak kl. II c

 


7 kwietnia 2017 roku odbył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego  - ,,Olimpiada Wiedzy
Archimedes - Lingua Plus
English Plus”,   29. Edycja - W konkursie brało udział 47 uczniów
z klas IV, V i VI. Nasi uczniowie zdobyli wysokie miejsca:

Laureat I stopnia - Gabrysia Gała klasa  - V a

Laureat II stopnia  - Mateusz Knihnicki – IV c

Laureat III stopnia – Mikołaj Adamski – IV c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   

 


MIĘDZYKLASOWY  TURNIEJ  BAJEK
– na poziomie klas

Laureaci turnieju:

Klasa I

I miejsce: Amelia Mastalerz, Hanna Chorostkowska, Miłosz Szczęśniak – kl. I a

II miejsce: Zuzanna Górska, Alicja Gliniak, Daniel Szalkowski – kl. I b

Klasa II

I miejsce: Maja Zmuda, Kajetan Filipiak, Wiktor Kasztelan – kl. II a

II miejsce: Zuzanna Morawiecka, Gabriela Susfał, Weronika Szafrańska – kl. II d

III miejsce: Justyna Urbanowicz, Szymon Horbulewicz, Jakub Paluszkiewicz – kl. II c

Klasa III

I miejsce: Maja Cempura, Inga Rękosiewicz, Aleksandra Wołowicz – kl. III d

II miejsce: Lena Panek, Zuzanna Uba, Bartosz Pakuła – kl. III a

III miejsce: Oskar Grzegorczyk, Marcel Grabowski, Damian Tumiłowicz – kl. III c
 

 

MOJA KSIĄŻKA – konkurs literacki w klasach I – III na napisanie własnej książki

I miejsce:  Oliwia Czajka kl. II d, Lena Panek kl. III a, Ksawery Woźniak kl. II b

II miejsce: Ksawery Miłaszewicz kl. II b, Samanta Szerment kl. III a, Oliwia Szerment kl. I b

III miejsce: Natasza Twarkowska kl. III a, Jakub Wojtyńka kl. II b, Zofia Śliwińska kl. II b,

                    Natalia Gorwa kl. II b

Wyróżnienie: Wiktor Kochanowski kl. II b, Zofia Potoczna kl. I b, Hanna Głowacka kl. III a,

                         Hubert  Utrajczyk kl. III c

 

 

                           

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO KLAS I – III PT. BEZPIECZNE WAKACJE
KLASY PIERWSZE

I m. Amelia Mastalerz  kl. Ia, Amanda Uść kl. Ib

II m. Julia Sobańska kl. Ia, Lena Chmiel kl. Ib

III m. Daria Markowska kl. Ia, Julia Willman kl. Ia, Urszula Wojtkiewicz  kl. Ib 

KLASY DRUGIE

I m. Amelia Kleparska kl. IIb, Jagoda Janiś kl. IIb

II m. Julia Lisowska kl. IIc, Maksym Stranc kl. IIc, Nicola Gałka kl. IIc

III m. Maja Zmuda kl. IIa, Arkadiusz Skrzypczak kl. IIc, Natalia Kłak kl. IIa, Zuzanna Morawiecka kl. IId

KLASAY TRZECIE

I m. Zuzanna Uba  kl. IIIa, Gabriela Wojtków   kl. IIId

II m. Zofia Miszczuk kl. IIIa, Gabriela Licygiewicz   kl. IIIa

III m. Natasza Twarkowska  kl. IIIa, Maja Cempura kl. III d

 


 

WYNIKI KONKURSU  PLASTYCZNEGO ŚMIGłOWIEC RATUNKOWY W OCZACH DZIECKA

I miejsce: Tymoteusz Muszyński IIa, Arkadiusz Skrzypczak II c, Filip Kowalik  IIb

II miejsce:  Maciej Głuszek IIa, Przemysław Dziczuk IIb, Aleksandra Gulecka IIb, Gabriela Rudna IIb

III miejsce: Hubert Kruk IIa, Filip Krzyżanowski IIa, Jakub Wojtyńka IIb, Filip Stokłosa IIb
 

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU

Klasa I

miejsce I - Chorostkowska Hanna kl. Ia, Bednarek Mateusz kl. I b

miejsce II - Sawicka Agata kl. I a, Uść Amanda kl. I b

miejsce III - Mikoluk Milena kl. I a, Woźniak Maja kl. I a

Klasa II

miejsce I - Śliwiak Aleksandra kl. II a, Morawiecka Zuzanna kl. II d

miejsce II - Martina Guidetti kl. II a, Hanna Huzar kl. II a, Kłak  Natalia kl. II a

miejsce III - Wojtkiewicz Mikołaj kl. II c, Horbulewicz Maria kl. II c

Klasa III

miejsce I - Uba Zuzanna kl. III a, Górski Dawid kl. III b

miejsce II - Gąszczak Wiktoria kl. III b, Sapalski Jakub kl. III b                     

miejsce III - Panek Lena kl. III a, Ochnia Hubert kl. III b, Sobański Oliwier kl. III c 

 


Szkolny Konkurs Plastyczny klas III – Święto Niezapominajki:

 I miejsce: Marta Maślak III a, Alan Stojanowski kl. III a,Hanna Głowacka kl. III a

II miejsce: Aleksander Gawlik kl. III c,Natalia Brojek kl. III a,Alicja Turek kl. III c, Zuzanna Uba kl. III a

III miejsce: Hubert Korol kl. III a. Nikola Wojciechowska kl. III c,Samanta Szerment kl. III a, Bartosz Pakuła kl. III a,
Tymoteusz Borawski kl.III a

 

Szkolny  Konkurs  dla klas I-III – „Wielkanocna kartka świąteczna”

Klasy I:

I m –  Oliwia Szerment kl. I b

II m – Igor Słabisz kl. I b, Filip Banaszek kl,. I b

III m -  Amanda Uść kl. I b, Daniel Szalkowski kl. I b

Klasy II :

I m –Marta Kornicka kl. II b, Jakub Andrynowski kl. II d, Zuzanna  Morawiecka kl. II d

II m –Gabriela Rudna kl. II b, Julia Lisowska kl. II c, Zofia Śliwińska kl. II b,

III m –Jakub Skopiński kl. II b, Aleksandr5a Gulecka kl. II b

Klasy III

I m – Samanta Szerment kl. III a,   Amelia Jurczyk kl. III c, Karol Andrzejczak kl. III b,
Hanna Głowacka kl. III a, Dawid Górski kl. III b

II m –  Szymon Wołoszyniuk kl. III a, Fabian Łapiński kl. III b, Alan Stojanowski kl. III a,
Aleksander Zdanowicz kl. III b, Tatiana Turek kl. III b, Róża Berus kl. III b

III m –Hanna Pelczar kl. III a, Magdalena Juskowiak kl.III b, Bartosz Pakuła kl. III a,
Joanna Dąbrowska kl. III c, Wiktoria Gąszczak kl. III b

 

Szkolny  Konkurs plastyczny dla klas I  - „Wiosna na łące”

I miejsce –  Woźniak Maja kl. I a, Mastalerz Amelia kl. I a

II miejsce – Sawicka Agata kl. I a, Szczęśniak Miłosz kl. I a

III miejsce – Chorostkowska Hanna kl. I a, Willman Julia kl. I a

 

Szkolny  Konkurs plastyczny dla klas II - Wiosna w przyrodzie”

I miejsce –  Kolski Oskar  kl. II a, Lisiecki Jakub kl. II a
II miejsce –
Różański Igor  kl. II a, Śliwińska Zofia  kl. II b, Huchrak Nikola kll. b

III miejsce – Lewandowski Kamil kl. II a, Gorwa Natalia kl. II b, Horbulewicz Maria kl. II c

 

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU TABLICZKI MNOŻENIA W ZAKRESIE 100                                                                    

miejsce I -    Brojek Natalia kl. III a

miejsce II -  Felski Marcin kl. III a, Pakuła Bartosz kl. IIIa, Spieć Dominik kl. IIIa Stojanowski Alan kl. IIIa,
Uba Zuzanna kl. IIIa, Toruński Bartosz kl. III b, Sobański Oliwier kl. IIIc, Utrajczyk Hubert kl. III c

miejsce III - Korol Hubert kl. IIIa, Licygiewicz Gabriela kl. IIIa, Panek Lena kl. III a, Twarkowska Natasza kl. IIIa,
Gąszczak Wiktoria kl. IIIb. Ochnia Hubert kl. IIIb, Sapalski Jakub kl. IIIb

Mistrzem Tabliczki Mnożenia w zakresie 100 została Natalia Brojek, która bezbłędnie obliczyła wszystkie
konkursowe przykłady w czasie 2,13 min.

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I-III szkół podstawowych – etap szkolny – Świat baśni
Wyniki etapu szkolnego:
I miejsce:
Felski Marcin IIIa, Stojanowski Alan IIIa, Krzemień Szymon IIIa, Panek Lena IIIa,
Twarkowska Natasza IIIa, Juźwin Wojciech IIIa, Staniewski Bartosz IIIa, Pakuła Bartosz IIIa, Korol Hubert IIIa,
Licygiewicz Gabriela IIIa, GórskiDawid IIIb, Gąszczak Wiktoria IIIb, Toruński Bartosz IIIb, Berus Róża IIIb,
Ochnia Hubert IIIb, Sobański Oliwier IIIc, Grzegorczyk Oskar IIIc, Plewka Oliwia IIId, Rękosiewicz Inga IIId
II miejsce: Uba Zuzanna IIIa, Sapalski Jakub IIIb
III miejsce: Brojek Natalia IIIa, Juskowiak Magdalena IIIb, Kaczor Aleksander IIIb

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III

 Wyniki w klasach  I prezentują się następująco:
I miejsce Amelia Mastalerz I a, Julia Sobańska  I a;
 II miejsce Amanda Uść I b, Zuzanna Górska I b,
III miejsce Agata Sawicka I a.
Na poziomie klas II zwyciężyli: 
I miejsce
Wiktor Kochanowski II b, Ksawery Miłaszewicz II b, Gabriela Kwarta II b,  Zuzanna Morawiecka IId
II miejsce Aleksandra Śliwiak II a,
III miejsce: Maria Horbulewicz II c,Maksym Stranc II c, Weronika Szafrańska II d, Gabriela Susfał II d.
Na poziomie klas III zwyciężyli:
I miejsce
Zuzanna Uba III a, Adam Wróbel III a,  Alan Stojanowski III a, Joanna Dąbrowska III c;
II miejsce:
Aleksander Pypeć III a, Róża Berus III b ;
III miejsce: Oliwier Grochowiak III a, Hubert Utrajczyk III c, Oliwia Szymanek III c.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W Konkursie plastycznym pt. „Bankowa pisanka”.
Klasy I
I miejsce -
Gracjan Marecki  kl. I a
II miejsce =Agata Sawicka kl. I a

Klasy II
I miejsce -
Zuzanna Morawiecka kl. II d, Arkadiusz Skrzypczak kl. II c
II miejsce -Wiktor  Kochanowski kl. II b, Oliwia Czajka kl. II d, Maksym Stranc kl. II c
III miejsce - Julia Lisowska kl. II c, Gabriela Rudna kl. II b, Zofia Śliwińska kl. II b

Klasy III
I miejsce =
Maciej Kosek kl. III b, Samanta Szerment kl. III a, Jakub Sapalski kl. III b, Zuzanna Uba kl. III a,
Bartosz Pakuła kl. III a
II miejsce - Judyta Zdanowicz kl. III b, Tumoteusz Borawski kl. III a, Wojciech Juźwin kl. III a, Maja Cempura kl. III d,
Oliwier Pencarski kl. III d
III miejsce - Hubert Karol kl. III a, Aleksander Stach kl. III b, Marta Maślak kl. III a, Natalia Brojek kl. III a,
Bartosz Staniewski kl. III a
Wyróżnienia - Natasza Twarkowska kl. III a, Lena Panek kl. III a

 

W III Edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego My English Story- "The cup of tea with
Queen Elizabeth II"
W kategorii dla klas III - IV

II miejsce - Natalia Sawczyszyn klasa IVa

W kategorii dla klas V - VI
II miejsce -  Gabrysia Gała klasa Va

 

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym na Reportaż DBI

wyróżnienie - Weronika Góral VIb,
 

W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej  "Młodzież Zapobiega Pożarom" na etapie powiatu
III miejsce - Mateusz Sromek - VB
 

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym na Reportaż DBI - etap szkolny
I miejsce - Weronika Góral VIb, Hania Górecka Vb
 

II Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny w kategorii scratch dla uczniów szkół
podstawowych i gimnazjalnych
- etap szkolny

I miejsce -  Mateusz Górczak klasa VIb

 

XVII Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny -  etap szkolny
I miejsce - Weronika Góral VIb
II miejsce - Dominika Hałaś Vb
III miejsce - Zuzanna Zmuda VIb

Wyróżnienie -  Ewelina Klaczyńska VIa, Mateusz Weidlich  VIa

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY„WSZYSTKIE DZIECIAKI KOCHAJĄ ZWIERZAKI”

Klasy I

I miejsce – Agata Sawicka kl. I a

II miejsce – Liwia Strzemieczna kl. I a

Klasy II

I miejsce: Wiktor Kochanowski kl. II b, Zuzanna Morawiecka kl. II d, Amelia Kleparska kl. II b

II miejsce: Ksawery Woźniak kl. II b,Jagoda Janiś kl. II b,Ksawery Miłaszewicz kl. II b

III miejsce: Tymoteusz Muszyński kl. II a, Magdalena Antonicka kl. II b, Oliwia Czajka kl. II d,
Maja Zmuda kl. II a, Sandra Stanilewicz kl. II b, Gabrysia Susfał kl. II d

Klasy III:

I miejsce:  Filip Sopiech III b, Dominik Spieć kl. III a, Inga Rękosiewicz kl. III d, Róża Berus kl. III b
II miejsce: Wróbel Adam kl. III a, Natasza Twarkowska kl. III a, Zuzanna Uba kl. III a, Karol Andrzejczak kl. III b,
Natalia  Brojek kl. III a
III miejsce: Lena Panek kl. III a, Dawid Górski kl. III b, Alicja Turek kl. III c, Joanna Dąbrowska kl. III c,
Marcin Felski kl. III a

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „POLSKA JAKIEJ NIE ZNACIE– CO SŁYCHAĆ W ULU”- ETAP SZKOLNY

„Ekolog – plastyk”  

I miejsce:  Agata Sawicka kl. I a

Oliwia Szerment kl. I b, Zuzanna Morawiecka kl. II d, Amelia Kleparska kl. II b

Alan Stojanowski kl. III a

II miejsce: Milena Mikoluk kl. I a, Samanta Szerment kl. III a, Lena Panek kl. III a,

Judyta Zdanowicz kl. III b, Alicja Turek kl. III c

III miejsce: Liwia Strzemieczna kl. I a, Kacper Niewrzał kl. III a, Górski Dawid  kl. III b, Stach Aleksander kl. III b,
Karol Andrzejczak kl. III b
„Ekolog – poeta”  – wiersz na temat – „Co słychać w ulu”.
 I miejsce: Agata Sawicka kl. I a, Tymoteusz Muszyński kl. II a, Gabriela Rudna kl. II bAleksander Pypeć kl. III a,
Lena Panek kl. III a

II miejsce: Zuzanna Morawiecka kl. II d, Hubert Utrajczyk kl. III c, Alicja Turek kl. III c

III miejsce: Jagoda Janiś kl. II b, Staniewski Bartosz kl. III a, Jakub Sapalski kl. III b

 

III Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Piastów od 1138 r. do 1370 r.” - etap szkolny

I msc – Weronika Góral VIb

II msc – Filip Grabowski Vb

III msc – Zuzanna Latka Vb

 

Konkurs Czytelniczy „Postacie z książek” (I semestr)

I msc – Weronika Góral VIb

II msc - Julia Kornatka Va, Maja Cebenko IVa, Julia Wiśniewska VIb

III msc – Julia Kucharska IVc

Wyniki Konkursu Przyrodniczego  MÓJ LAS -  „Dzień i noc w lesie”  - etap międzywojewódzki.

Sąd Konkursowy Ligi Ochrony Przyrody Zarządu Okręgowego w Lesznie w kategorii I grupy
wiekowej klas I-III nagrodził i wyróżnił uczniów z naszej szkoły:

I miejsce –  Samanta Szerment   kl. III a,

Wyróżnienie - Marcel Szczepaniak - kl. II a, Aleksandra Śliwiak - kl. II a, Zuzanna Morawiecka kl. II d.

Praca Samanty Szerment będzie  reprezentowała LOP Leszno i naszą szkołę w etapie ogólnopolskim.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” –  etap gminny

I miejsce – Mateusz Sromek – VB

II miejsce – Patrycja Toruńska - VA

Protokół z posiedzenia Sądu Konkursowego Ligi Ochrony Przyrody Zarządu Głównego w Lesznie
oceniającego prace konkursowe pod hasłem – Mój Las  - etap międzywojewódzki

W kategorii II grupy wiekowej

I miejsce –  ucz. Dominika Hałaś   kl Vb

III miejsce -   Nikola Stocka kl. V b

Wyróżnienie otrzymała Amelia Lewandowska  kl. V a

Praca ucz. Dominiki Hałaś reprezentuje naszą szkołę w etapie Ogólnopolskim

 

 V Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego – „Polska jakiej nie znacie” pod patronatem
Ministerstwa Edukacji Narodowej: EKOLOG – POETA  pt: „ Co słychać w ulu?”
– etap szkolny

I miejsce –  ucz. Marieta Jaremowicz    kl. IV a, ucz. Amelia Lewandowska  kl. V a

II miejsce  - ucz. Dagmara Jaremowicz   kl. IV b, ucz. Jan Wróbel  kl. V b

III miejsce - ucz. Kacper Sitarek  kl. V c

 

XVI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy pod hasłem: Żyjemy w czystym środowisku” – etap szkolny

I miejsce – ucz. Mateusz Knihnicki  kl. IV c

II miejsce – ucz. Julia Wiśniewska  kl. VI b

III miejsce – ucz. Martyna Uba  kl. VI b

III miejsce – ucz. Natalia Sawczyszyn  kl. IV a

Uczniowie przeszli do etapu powiatowego.

 

 V Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego – „Polska jakiej nie znacie” pod patronatem
Ministerstwa Edukacji Narodowej: EKOLOG – PLASTYK  pt: „ Co słychać w ulu?”
– etap szkolny

I miejsce – ucz. Mateusz Sromek   kl. V b, ucz. Filip Grabowski  kl. V b

II miejsce  - ucz. Olaf Szczepaniak   kl. V b, ucz. Maja Cebenko    kl. IV a

III miejsce -  ucz. Kacper Stojanowski  kl. IV a

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – etap szkolny

I miejsce – Patrycja Toruńska – Va

II miejsce – Mateusz Sromek – Vb

III miejsce – Bartosz Mastalerz - VIb

 

"Poranek poetycki. Twórczość Jana Brzechwy i Juliana Tuwima"

Język polski
Klasy IV: 
I miejsce - Julia Węglewska
II miejsce - Julia Kozakowska
III miejsce - nie przyznano
Klasy V:
I miejsce - Nikola Stanilewicz
II miejsce - Patrycja Toruńska
III miejsce - Julia Kornatka
Klasy VI:
I miejsce - Weronika Góral
II miejsce - Martyna Uba
III miejsce - Maja Grochowiak
Język angielski:
Klasy IV:
I miejsce - Oliwia Koszowska
II miejsce - Natalia Sawczyszyn
III miejsce - Jonasz Jankowiak
Klasy V:
I miejsce - Dominika Hałaś
II miejsce - Karolina Burdziuk
III miejsce - Gabriela Gała
Klasy VI:
I miejsce - Weronika Góral
II miejsce - Emilia Kucharska
III miejsce - Julia Wiśniewska

 

Konkurs plastyczno-techniczny SKO pt. „Bogata choinka” na poziomie klas I,

Miejsce I: Oliwia Szerment I b, Zuzanna Górska I b, Alicja Gliniak I b,

Miejsce II: Liwia Strzemieczna I a, Amanda Uść I b,

Miejsce III: Miłosz Szczęśniak I a

 

Konkurs plastyczno-techniczny SKO pt. „Bankowa bombka” na poziomie klas II

Miejsce I: Oliwia Czajka II d, Magdalena Antonicka II b, Arkadiusz Skrzypczak II c,
Miejsce II:
Zuzanna Morawiecka II d, Maksym Stranc II c, Amelia Klepacka II b, Jagoda Janiś II b,
Miejsce III:
Gabrysia Rudna II b, Nikola Huchrak II b, Mikołaj Wojtkiewicz II c,

 

Konkurs plastyczno-techniczny SKO pt. „Zakładka SKO”  na poziomie klas I

Miejsce I: Miłosz Szczęśniak I a,

 

Konkurs plastyczno-techniczny SKO pt. „Skarbonka SKO” na poziomie klas II

Miejsce I: Morawiecka Zuzanna II d, Arkadiusz Skrzypczak II c,
Miejsce II:
Natalia Gorwa II b, Ksawery Woźniak II b,
Miejsce III:
Oliwia Czajka II b, Nikola Huchrak II b,

Konkurs plastyczno-techniczny SKO pt. „Portfelik SKO” na poziomie klas III

Miejsce I: Hubert Ochnia III b, Alan Stojanowski III a,

Miejsce II: Maja Cempura III d, Maciej Kosek III b,

Miejsce III: Dawid Górski III c, Róża Berus III b,

 

Ogólnopolski Konkurs Bezpiecznie Tu i Tam – Rywalizacja na obrazy – etap szkolny

Na poziomie klas I – III

I m. – Lena Panek IIIa, Gabriela Susfał IId

II m. – Dominik Spieć IIIa

III m. – Marcin Felski IIIa, Alan Stojanowski IIIa

Na poziomie klas IV – VI

I m. – Szymon Pacyga Vc, Zuzanna Zmuda VIb

II m. – Maja Cebenko IVa, Julia Kornatka Va

IIIm. - Mateusy Knihnicki IVc

 

Ogólnopolski Konkurs Bezpiecznie Tu i Tam – Rywalizacja na słowa– etap szkolny

Na poziomie klas I – III

I m. - Gabriela Susfał IId, Marcin Felski IIIa

II m. - Adam Wróbel IIIa, Zuzanna Uba IIIa

III m. - Kacper Niewrzał IIIa

Na poziomie klas IV – VI

I m. - Jan Wróbel Vb, Oliver Dańko Iva

II m. - Szymon Pacyga Vc, Julia Konury Vb

III m. - Julia Wojtyczka IVb

 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny – Mój pierwszy e – mail – etap szkolny

I m. praca zbiorowa – Roksana Nemeczek IVa, Natalia Sawczyszyn IVa, Oliwia Latka IVa,
Marieta Jaremowicz IVa, Maria Pitura IVa, Maja Cebenko IVa, Oliwia Koszowska IVa,
Marta Dokładańska IVa, Klaudia Wawrzykowska IVa

 

Konkurs  - Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus -  XXVIII edycja, odbył się  
21 października 2016 roku. W konkursie brało udział 19 uczniów.

Laureata V stopnia zdobyła Gabrysia Gała z  klasy V a.


 

Laureaci konkursu "Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa"

W KATEGORII KLAS I:

 I MIEJSCE: Amelia Mastalerz, kl. I A

 II MIEJSCE:  Amanda Uść, kl. I B

 W KATEGORII KLAS II:

 I MIEJSCE: Gabriela Rudna, kl. II B

 II MIEJSCE:  Zuzanna Morawiecka, kl. II D

 III MIEJSCE: Maksym Stranc, kl. II C

 W KATEGORII KLAS III:

 I MIEJSCE: Dawid Górski, kl. III B

 I MIEJSCE: Hubert Utrajczyk , kl. III C

 II MIEJSCE:  Oliwier Sobański, kl. III C

 III MIEJSCE: Zuzanna Uba, kl. III A

 

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Portret Marszałka Józefa  Piłsudskiego”

I miejsce: Julia Sobańska kl. I a, Zuzanna Uba kl. II a, Lena Panek kl. II a

II miejsce: Dawid Górski kl. III b, Kornelia Wołowicz kl. II a, Natasza Twarkowska kl. III a

III miejsce: Aleksandra Gulecka kl. II b, Zuzanna Starzyńska kl. II a, Anna Gortych kl. II d

 


Wyniki Międzywojewódzkiego Konkursu „Mój Las” – etap szkolny

I miejsce – ucz. Nikola Stocka  kl. Vb, ucz. Dominika Hałaś  kl. Vb

II miejsce  - ucz. Amelia Lewandowska  kl. Va, ucz. Julia Konury  kl. Vb

III miejsce  - ucz. Julia Bogucka  kl. Va, ucz. Tomasz Stanek  kl. Vb, ucz. Samanta Smektała  kl. VIa
Wyróżnienie otrzymały – ucz. Oliwia Siecla  kl. VIa oraz ucz. Martyna Ulman  kl. Vc
 

 

Wyniki Konkursu dla klas I – III na „Ozdobę choinkową”.

Klasy I:

I m – Zuzanna Górska kl. I b, Oliwia Szerment kl. I b, Alicja Gliniak kl. I b

 II m – Milena Mikoluk kl. I a, Daria Markowska kl. I a, Gracjan Marecki kl. I a

III m - Miłosz Szczęśniak kl. I a, Mateusz Bednarek kl. I b , Amanda Uść kl. I b

Klasy II :

I m – Maksym Stranc kl. II c, Rudna Gabriela kl. II b, Wiktoria Tomczyk kl. II a, Oliwia Czajka kl. II d,
Marcel Szczepaniak kl. II a, Nikodem Żubrowski kl. II a

II m – Filip Krzyżanowski kl. II a, Stokłosa Filip kl. II b, Maja Chmiel kl. II c, Igor Różański kl. II a,
Natalia Kłak kl,. II a, Wiktor Kasztelan kl. II a,  Maja Zmuda kl. II a

III m – Miłaszewicz Ksawery kl. II b, Zuzanna Starzyńska kl. II a, Julia Rajczyk kl. II c, Martina Guidetti  kl. II a,
Joachim Stempski kl. 
II c, Aleksandra Śliwiak kl. II a, Jagoda Janiś kl. II b, Artur Skrzypczak kl. II c 

Klasy III

I m – Joanna Kamińskia kl. III c, Natasza Twarkowska kl. III a, Magdalena Juskowiak kl. III b, Zuzanna Uba kl. III a,
Dawid Górski kl. III b, Tymoteusz Borawski kl. III a, Oliwier Sobański kl. III c, Marta Maślak kl. III a, Marcin Felski kl. III a

II m – Hubert Ochnia kl. III b, Bartosz Pakuła kl. III a, Oliwia Plewka kl. III d, Patrycja Matkowska kl. III a,
Oliwia Szymanek kl. III c, Adam Wróbel kl. III a, Damian Hala kl. III c, Maciej Kosek kl. III b

III m – Zofia Miszczuk kl. III a, Karol Andrzejczak kl. III b, Natalia Brojek kl. III a, Amelia Lasik kl. III c,
Samanta Szerment kl. III a, Filip Sopiech kl. III b, Joanna Dąbrowska kl. III c, Dominik Spieć kl. III a, Oliwier Pencarski kl. III d,
Patrycja Słabik kl. III b

 

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ MIŚ”

Klasa I

miejsce I - Amelia Mastalerz kl. I a, Zuzanna Górska kl. I b                                                          

miejsce II - Liwia Strzemieczna kl. I a, Lena Chmiel kl. I b                                           

miejsce III - Hanna Chorostkowska kl. I a, Amanda Uść kl. I b                        

Klasa II

miejsce I - Martina Guidetti kl. II a, Marcel Szczepaniak kl. II a, Ksawery Miłaszewicz kl. II b, J
ulia Chmiel kl. II c, Maja Chmiel kl. II c, Marcel Stranc kl. II c                   

miejsce II - Nikodem Żubrowski kl. II a  Sandra Stanilewicz kl. II b,  Julia Rajczyk kl. II c,
Oliwia Czajka kl. II d

miejsce III - Wiktor Kasztelan kl. II a Wiktor Kochanowski kl. II b, Ksawery Woźniak kl. II b,
Zuzanna Morawiecka kl. II d

Klasa III

miejsce I - Tymoteusz Borawski kl. III a, Róża Berus kl. III b, Kacper Rajczyk kl. III c, Maja Cempura kl. III d

miejsce II - Bartosz Staniewski kl. III a, Aleksander Zdanowicz kl. III b, Wiktoria Gąszczak kl. III b                  

miejsce III - Lena Panek kl. III a, Zuzanna Uba kl. III a, Joanna Dąbrowska  kl. III c, Oliwia Szymanek kl. III c

 

Szkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem MÓJ LAS, temat konkursu „Dzień i noc w lesie”.

miejsce I: Marcel Szczepaniak - kl. II a, Aleksandra Śliwiak - kl. II a, Samanta Szerment - kl. III a,
Judyta Zdanowicz kl. III b

miejsce II: Kamil Lewandowski kl. II a, Zuzanna Morawiecka kl. II d,
Joanna Dąbrowska kl. III c

miejsce III: Tymoteusz Muszyński kl. II a, Nikodem Żubrowski kl. II a, Hubert Korol  kl. III a,
Oliwier Sobański
kl. III c

 

Konkurs Czytelniczy „Czy mnie znasz?”

Wyłoniono 1 zwycięzcę – Marta Dokładańska IVa
 

 

Konkurs „Kartka Pocztowa – do czytania gotowa”

Wyłoniono 4 zwycięzców:

Zuzanna Latka Vb

Nicole Stocka Vb

Maria Pitura IVa

Maja Cebenko IVa
 

Konkurs Na Mistrza Pięknego Czytania

Mistrz Pięknego Czytania – Filip Grabowski Vb

I Wicemistrz Pięknego Czytania – Hanna Górecka Vb

II Wicemistrz Pięknego Czytania – Weronika Góral VIb i Maja Grochowiak VIb

 

 


Misiowy Konkurs Czytelniczy

I msc – Julia Kucharska IVc

II msc – Joanna Sumara IVb

III msc – Nikola Nemeczek VIb i Patrycja toruńska Va

 


Gminny Konkurs „EKOPRODUKT”

W  kategorii SP kl. I-II prace indywidualne:

II miejsce – Aleksandra Śliwiak  kl.II a

WYRÓŻNIENIA: Maciej Głuszek  kl. II a

W  kategorii SP kl. III-IV prace indywidualne:

I miejsce – Oliwia Koszowska kl. IV a

II miejsce – Bartosz Pakuła kl. III a

III miejsce – Aleksander Zdanowicz  kl. III b

W  kategorii SP kl. V-VI prace indywidualne:

I miejsce –Martyna Uba kl. VI b
WYRÓŻNIENIA: Nicole Stocka kl. V b

 

Szkolny Konkurs Ekologiczny – „EKOPRODUKT”

I  miejsce – ucz. Nicola Stocka  kl. V b, ucz. Dominika Hałaś  kl. V b, ucz. Maria Pitura    kl. IV a

II miejsce – ucz. Mareita Jaremowicz  kl. IV a, ucz. Koszowska Oliwia   kl. IV a, ucz. Martyna Uba  kl. VI b,
ucz. Agata Burdziuk   kl. V b

III miejsce – ucz. Julia Wojtyczka    kl. IV b, ucz. Zuzanna Zmuda     kl. VI b, ucz. Amelia Lewandowska  kl. V a,
ucz. Justyna Borysowska   kl. IV b

 

Wyniki Szkolnego konkursu ekologicznego klas I-III

"Ekoprodukt"

I miejsce: Woźniak Alan  kl. II b, Amelia Kleparska kl. II b, Maciej Kosek kl. III b,Samanta Szerment kl. III a,
Marta Maślak  kl. III a, Oliwia Czajka  kl. II d, Franciszek Cybulski, kl. II b, Bartosz Pakuła kl. III a, Maksym Stranc kl. II c

II miejsce: Zuzanna Morawiecka kl. II d, Ewa Gała kl. II b, Patrycja Słabik kl. III b, Jakub Wojtyczka kl. II b,
Jagoda Janiś kl. II b, Zuzanna Uba kl. III a, Artur Żurawski kl. III d, Sandra Stanilewicz kl. II b

III miejsce: Jakub Sapalski kl. III b, Aleksander Zdanowicz kl. III b, Dawid Górski kl. III b, Maja Cempura kl. III d,
Kornelia Wołowicz kl. II a, Nikola Wojciechowska kl. III c, Klaudia Janiszewska kl. III b, Inga Rękosiewicz kl. III d, Ksawery Woźniak klo. II b

 

Szkolny Konkurs Przyrodniczy – „Ratujmy Kasztanowce”

W konkursie uczestniczyło 16 prac uczniów z klas 4-6. Komisja konkursowa wytypowała następujące miejsca:

I miejsce – ucz. Ewelina Klaczyńska  kl. 6 a

II miejsce – ucz. Amelia Lewandowska  kl. 5 a, ucz. Nicola Stocka    kl. 5 b

III miejsce – ucz. Olivier Danko  kl. 4 a, ucz. Zuzanna Żmuda  kl. 6 b

Wyróżnienie otrzymali  - ucz. Kacper Stojanowski  kl. 4 a oraz Julia Konury  kl. 5 b

 

 

Szkolny Konkurs Przyrodniczy – „Magia Kosmetyków”

I miejsce – ucz. Stocka Nicola  kl. 5 b, ucz. Dańko Olivier kl. 4 a, ucz. Mackiewicz  Dawid 4 b

II miejsce – ucz. Graczyk Wiktor  kl. 5 c, ucz. Nojman Maciej  kl. 5 a, ucz. Biernacki Kacper  kl. 5 b, ucz. Kucharska Julia  kl.4 c

III miejsce -  ucz. Cebenko Maja  kl. 4 a, ucz. Węglewska Julia  kl. 4 c

Wyróżnienie otrzymali – Wojtyczka Julia kl. 4 b; Skrzynecki Kacper  kl. 4 a; Latka Oliwia kl. 4 a

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Twórczość pisarzy dziecięcych” – J. Brzechwa, E. Szelburg-Zarembina i C.
Janczarski.
Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Miejską w Górze, na konkurs wpłynęło 74  prace.
Na etapie szkolnym laureatami konkursu zostali:

KLASY  I

I miejsce: Amelia Mastalerz kl. I a, Milena Mikoluk kl. I a

II miejsce: Zuzanna Górska kl. I b, Alicja Gliniak kl. I b

III miejsce: Amanda Uść kl. I b, Liwia Strzemieczna kl. I a

KLASY  II

I miejsce: Marta Kornicka kl .II b, Jagoda Janiś kl. II b, Kamil Lewandowski kl. II a,
Aleksandra Śliwiak kl.II a 

II miejsce: Magdalena Antonicka kl. II b, Zuzanna Morawiecka  kl. II d, Zofia Tobółka kl. II a,
Filip Krzyżanowski kl. II a

III miejsce: Jakub Noga kl. II a, Martina Guidetti kl. II a

KLASY III

I miejsce: Alan Stojanowski kl. III a, Marta Maślak kl. III a, Alan Woźniak kl. III b, Szymon Krzemień kl. III a,
 Zuzanna Uba kl. III a, Samanta Szerment kl. III a

II miejsce: Zofia Miszczuk kl. III a, Aleksander Zdanowicz kl. III b, Maja Cempura kl. III d, Bartosz Staniewski kl. IIIa,
Oliwier Sobański kl. III c

III miejsce: Wojciech Juźwin kl. III a, Tatiana Turek kl. III b, Dawid Górski kl. III b, Adam Wróbel kl. III a,
Natasza Twarkowska kl. III a

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO KLAS I-III „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

KLASY  PIERWSZE

I miejsce: Liwia Strzemieczna  kl. I a, Amelia Mastalerz kl. I a     

II miejsce: Zofia Potoczna kl. I b, Lena Chmiel kl. I b, Amanda Uść kl. I b

III miejsce: Julia Sobańska kl. I a, Hania Chorostkowska kl. I a 

 

KLASY  DRUGIE

I miejsce: Jagoda Janiś  kl. II b, Sandra Stanilewicz kl. II b, Wiktor Kasztelan kl. II a

II miejsce:  Martina Guidetti] kl. II a. Marcel Szczepaniak kl. II a

III miejsce: Sandra Tumiłowicz kl. II d

 

KLASY TRZECIE

I miejsce: Lena Panek  kl. III a, Róża Berus kl. III b

II miejsce: Gabriela Licygiewicz kl. III a, Alicja Turek kl. III c

III miejsce: Zofia Miszczuk kl. III a, Natalia Brojek  kl. III a         

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE WAKACJE”

Wyróżnieni uczniowie:

Klasa I

miejsce I - Amelia Mastalerz kl. I a, Oliwia Szerment kl. I b

miejsce II - Zuzanna Górska kl. I b                       

miejsce III -Hanna Chorostkowska kl. I a, Julia Sobańska kl. I a

Klasa II

miejsce I - Martina Guidetti kl. II a, Kamil Lewandowski kl. II a, Zofia Tobółka kl. II a, Magdalena Antonicka kl. II b                                           

miejsce II - Kajetan Filipiak kl. II a, Natalia Kłak kl. II a, Nikodem Żubrowski kl. II a

miejsce III - Aleksandra Śliwiak kl. II a, Jakub Skopiński kl. II b, Marta Kornicka kl. II b

Klasa III

miejsce I- Lena Panek kl. III a, Samanta Szerment kl. III a, Judyta Zdanowicz kl. III b, Aleksandra Wołowicz kl. III d

miejsce II - Wiktoria Gąszczak kl. III b, Tatiana Turek kl. III b, Róża Berus kl. III b                 

miejsce III - Marta Maślak kl. III a, Bartosz Pakuła kl. III a, Maciej Kosek kl. III b, Alan Woźniak kl. III b  

Rok szkolny 2015/2016

 Osiągnięcia uczniów w rywalizacji sportowej  w roku szkolnym 2015/2016

NAZWA ZAWODÓW

ZASIĘG

LAUREACI (MIEJSCA)

Opiekunowie

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
W GÓRZE

Bieg Niepodległości

III m Ogólnopolski

Sobczyk Sebastian – kl. IVA

 

Jacek Rzyski

 

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

I m powiat

 

IV m rejon wrocławski

 

 

Śliwowski Wojciech – kl. VIC

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Jakubczyk Adam  - kl. VIB

Brojek Igor – kl. VIA

Sobczyk Sebastian – kl. VIA

Uściło Karol – kl. VIA

Garbacz Kamil – kl. VIA

 

Jacek Rzyski

Mini Piłka Siatkowa „czwórki”

I m powiat

 

II m podstrefa

 

I m strefa

 

IV m województwo

 

 

 

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Jakubczyk Adam  - kl. VIB

Brojek Igor – kl. VIA

Sobczyk Sebastian – kl. VIA

Uściło Karol – kl. VIA

Józefów Damian – kl. VIC

Łysek Tomasz – kl. VIB

Majewski Kamil – kl. VIA

Sokołowski Michał – kl. VIB

Sozański Kacper – kl. VIC

Michalak Damian – kl. VIB

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

Mini Piłka Koszykowa

I m powiat

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Józefów Damian – kl. VIC

Łysek Tomasz – kl. VIB

Majewski Kamil – kl. VIA

Górczak Mateusz – kl. VB

Sozański Kacper – kl. VIC

Mastalerz Bartosz – kl. VB

Pienkos Tomasz – kl. VB

Łasisz Adrian – kl. VB

Ferenc Kacper – kl. VIA

 

Jacek Rzyski

Mini Piłka Koszykowa

II m Powiat

Leśniarek Amelia – kl. VIC

Wolicka Magda – kl. VIC

Kubicka Emilia – kl. VIC

Góral Weronika – kl. VB

Willman Klaudia – kl. VIC

Godyla Ewa – kl. VIA

Śliwowska Dobrosława – kl. VA

Kucharska Emilia – kl. VA

Garbacz Kinga – kl. VA

Tomaszczyk Oliwia – kl. VA

Siecla Oliwia – kl. VA

Smektała Samanta – kl. VA

 

 

Jacek Rzyski

Mini Piłka Siatkowa          „czwórki”

II m powiat

II miejsce

Wolicka Magda – kl. VIC

Kubicka Emilia – kl. VIC

Willman Klaudia – kl. VIC

Godyla Ewa – kl. VIA

Jankowska Hanna – kl. VIB

Michalska Aleksandra – kl. VIB

Kładny Martyna – kl. VIA

Janas Katarzyna – kl. VIA

 

 

 

 

Sylwia Mróz - Sromek

Mini Piłka Siatkowa „trójki”

II m powiat

Tomaszczyk Oliwia – kl. VA

Zmuda Zuzanna  - kl. VB

Kucharska Emilia – kl. VA

Garbacz Kinga – kl. VA

Wiśniewska Julia – kl. VB

Góral Weronika - kl. VB

Kamińska Paulina – kl. VB

 

Sylwia Mróz – Sromek

Mini Piłka Siatkowa „trójki”

II m powiat

Górczak Mateusz – kl. VB

Mastalerz Bartosz – kl. VB

Pienkos Tomasz – kl. VB

Łasisz Adrian – kl. VB

Utrajczyk Bartosz –kl. VB

Duda Kacper – kl. VA

Rubis Szymon – kl. VA

 

 

Jacek Rzyski

Sztafetowe Biegi Przełajowe

II m powiat

Godyla Ewa – kl. VIA

Jankowska Hanna – kl. VIB

Michalska Aleksandra – kl. VIB

Tomaszczyk Oliwia – kl.VA

Smektała Samanta – kl. VA

Garbacz Kinga – kl. VA

Stanilewicz Nikola – kl. IVA

Zmuda Zuzanna – VB

Konury Julia – kl. IVB

Mucha Zuzanna – kl. IVB

 

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

 

 

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

II m powiat

Uściło Karol – kl. VIA

Sobczyk Sebastian – kl. VIA

Zieleń Maciej – kl. VA

Pieńkos Tomasz – kl. VB

Sozański Kacper – kl. VIC

Bukowski Jakub – kl. VIC

Krociak Kacper – kl. VIC

Zieleń Patryk – kl. IVA

Willman Kamil – kl. IVC

Kleparski Dominik – kl. IVC

Mastalerz Bartlomiej – kl. VB

 

 

 

Jacek Rzyski

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

II m powiat

Godyla Ewa – kl. VIA

Jankowska Hanna – kl. VIB

Michalska Aleksandra – kl. VIB

Tomaszczyk Oliwia – kl.VA

Smektała Samanta – kl. VA

Garbacz Kinga – kl. VA

Kucharska Emilia – kl. VA

Siecla Oliwia – kl. VA

Kubicka Emilia – kl. VIC

Wolicka Magda – kl. VIC

 

Sylwia Mróz - Sromek

Trójbój LA

 

 

 

 

 

 

Trójbój LA

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Piłka ręczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Piłka Ręczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Piłka Nożna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Piłka Nożna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwórbój LA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwórbój LA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Piłka Siatkowa „dwójki”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini Piłka Siatkowa „dwójki”

 

 

 

Tenis Stołowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekkoatletyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej Szukamy Siatkarskich Talentów

 

 

 

Kinder  Cup

 

 

 

 

 

 

Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Górze

Powiat I miejsce

Strefa II miejsce

 

 

 

 

 

II miejsce powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV miejsce powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce Powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce powiat

IV miejsce podstrefa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce powiat

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce powiat

 

 

 

 

 

I miejsce powiat

V strefa

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce powiat

I miejsce strefa

IV miejsce województwo

 

II miejsce strefa

udział w finale wojewódzkim

 

II miejsce powiat

 

 

I miejsce powiat

 VI miejsce strefa legnicka

 udział w finale wojewódzkim

 

II miejsce powiat

 

 

II miejsce powiat

 

 

 

I miejsce powiat

 

 

II miejsce powiat

 

 

III miejsce powiat

 

 

I miejsce powiat

V miejsce strefa legnicka

 

II miejsce powiat

 

 

 

 

 

I miejsce

Leszno

 

 

 

 

V miejsce

finał wojewódzki

 

 

 

I miejsce

Konury Julia – IVB

Burdziuk Karolina – IVB

Ćwierz Aleksandra – IVB

Mucha Zuzanna – IVB

Hałaś Dominika – IVB

Kucharska Ewa – IVC

 

Chłopcy:

Noga Igor – IVC

Willman Kamil – IVC

Sromek Mateusz – IVB

Szczepaniak Olaf – IVB

Rogasik Aleksander – IVB

First Mateusz – IVB

Głowacki Jakub – IVB

 

Dziewczynki:

Kubicka Emilia – VIC

Wolicka Magdalena – VIC

Leśniarek Amelia – VIC

Godyla Ewa – VIA

Jankowska Hanna – VIB

Michalska Aleksandra – VIB

Bodaj Patrycja – VIB

Starzyńska Julia – VIA

Zmuda Zuzanna – VB

Kucharska Emilia – VA

Garbacz Kinga – VA

Góral Weronika – VB

Tomaszczyk Oliwia – VA

Siecla Oliwia – VA

Smektała Samanta – VA

 

Chłopcy:

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Józefów Damian – kl. VIC

Łysek Tomasz – kl. VIB

Górczak Mateusz – kl. VB

Sozański Kacper – kl. VIC

Pienkos Tomasz – kl. VB

Ferenc Kacper – kl. VIA

Brojek Igor – kl.VIA

Jakubczyk Adam – kl. VIB

Michalak Damian – kl. VIB

Sokołowski Michał – kl. VIB

Sobczyk Sebastian – kl. VIA

 

Dziewczęta:

Kubicka Emilia – VIC

Godyla Ewa – VIA

Jankowska Hanna – VIB

Michalska Aleksandra – VIB

Bodaj Patrycja – VIB

Zmuda Zuzanna – VB

Kucharska Emilia – VA

Garbacz Kinga – VA

Tomaszczyk Oliwia – VA

Siecla Oliwia – VA

Mucha Zuzanna – IVB

Burdziuk Karolina - IVB

 

 

Chłopcy:

 

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Józefów Damian – kl. VIC

Łysek Tomasz – kl. VIB

Sobczyk Sebastian - VIA

Górczak Mateusz – kl. VB

Sozański Kacper – kl. VIC

Pieńkos Tomasz – kl. VB

Uściło Karol – kl. VIA

Brojek Igor – kl. VIA

Michalak Damian – kl. VIB

Krociak Kacper – kl. VIC

Majewski Kamil – kl. VIA

Garbacz Kamil – kl. VIA

 

 

Dziewczynki:

 

Kubicka Emilia – VIC

Godyla Ewa – VIA

Jankowska Hanna – VIB

Tomaszczyk Oliwia – VA

Kaszkur Weronika – VIC

Maślak Karolina – VB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy:

 

Uściło Karol – kl. VIA

Sobczyk Sebastian - VIA

Sozański Kacper – kl. VIC

Krociak Kacper – kl. VIC

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Józefów Damian – kl. VIC

Bukowski Jakub – kl. VIC

Łysek Tomasz – kl. VIB

 

 

Dziewczęta:

 

Konury Julia – IVB

Burdziuk Karolina – IVB

Ćwierz Aleksandra – IVB

Mucha Zuzanna – IVB

Hałaś Dominika – IVB

Kucharska Ewa – IVC

 

 

Chłopcy:

 

Noga Igor – IVC

Sromek Mateusz – IVB

Szczepaniak Olaf – IVB

Rogasik Aleksander – IVB

First Mateusz – IVB

Głowacki Jakub – IVB

Grabowski Filip – kl. IVB

Nowacki Hubert – kl. IVB

Kusio Dawid – kl. IVC

 

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Łysek Tomasz – kl. VIA

 

 

 

Łasisz Bartłomiej kl. VIA

Pchnięcie kulą 

 

 

Józefów Damian – kl. VIC

Bieg na 300m

 

Jacek Kulesza – kl. VB

Bieg na 300m

 

 

 

 

Radziński Tomasz – kl. VIC

Bieg na 60m

 

Sebastian Sobczyk – kl. VIA

Bieg na 1000m

 

 

Sokołowski Michał – kl. VIB

Rzut piłeczką palantową

 

Kładny Martyna – kl. VIA

Bieg na 60m

 

Hanna Jankowska –kl. VIB

Skok w dal

 

Ewa Godyla – kl. VIA

Bieg na 600m

 

 

Łasisz Bartłomiej

Bukowski Jakub

Radziński Tomasz

Józefów Damian

Sztafeta 4x100m

 

Tomaszczyk Oliwia- kl. VA

Zmuda Zuzanna – kl. VB

Maślak Karolina – kl. VB

Kaszkur Weronika – VIA

Sztafeta 4x100

 

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Łysek Tomasz – kl. VIB

Uściło Karol – kl. VIA

Michalak Damian kl. VIB

 

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Łysek Tomasz – kl. VIB

Jakubczyk Adam – kl. VIB

Sobczyk Sebastian – kl. VIA

Uściło Karol – kl. VIA

Michalak Damian - VIB

 

Śliwowski Wojciech – kl. VIC

Łasisz Bartłomiej – kl. VIA

Łysek Tomasz – kl. VIB

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

 

 

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Mróz - Sromek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Mróz - Sromek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

 

Sylwia Mróz Sromek

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

Sylwia Mróz – Sromek

 

 

Jacek Rzyski

 

 

Sylwia Mróz-Sromek

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

 

 

 

 

Jacek Rzyski

 

 

         

 Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

         

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG

LAUREACI (MIEJSCA)

OPIEKUNOWIE

ORGANIZATOR

Nazwa szkoły
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GÓRZE
 

 SEMESTR PIERWSZY

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

„Jestem smart”

szkolny

w kategorii film:
I msc
Natasza Baworowska, Adrianna Mariampolska, Hanna Jankowska, Aleksandra Michalska VIb
II msc
Michał Witkowski, Mateusz Zdanowicz, Tomasz Rząsa, Adam Jakubczyk, Michał Sokołowski VIb
III msc
Jakub Bukowski, Kamil Kozaczynski VIc
w kategorii fotografia:
I msc

Martyna Uba Vb
II msc
Szymon Górczak Vb
III msc
Filip Grabowski IVb

Małgorzata Łuszczak

Małgorzata Łuszczak

Konkurs Plastyczno-Techniczny „Portfelik SKO” klas III

szkolny

I msc
Nicola Turbiarz IIIb
Kacper Stojanowski IIIa
II msc
Julia Wojtyczka IIIb
Mariette Jaremowicz IIIa
III msc
Oliwia Koszowska IIIa
Wanessa Gorąca  IIIb

 
Jolanta Choińska
Joanna Sibilak

 Jolanta Choińska
Joanna Sibilak

 Joanna Sibilak
Jolanta Choińska

SKO

Grażyna Mrozowska

Konkurs Plastyczno-Techniczny „Skarbonka SKO” klas II

szkolny

I msc
Natalia Brojek IIa
Alan Stojanowski IIa
Bartosz Staniewski IIa


II msc
Maja Cenpura IId
Dawid Górski IIb
Joanna Dąbrowska IIc
Patrycja Słabik IIb


III msc
Hubert Korol IIa
Marcin Felski IIa
Aleksander Stach IIb
Maciej Kosek IIb
Zofia Miszczuk IIa

 Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska

A. Połocka-Łuczak
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak
Jolanta Wilkosz

 Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
Grażyna Mrozowska

SKO

Karolina Boguszyk

Konkurs Plastyczno-Techniczny „Bankowa zakładka” klas I

szkolny

I msc
Jagoda Janiś Ib
Franciszek Cybulski Ib
Marcel Szczepaniak IaAmelia Kleparska Ib

 

II msc
Kamil Lewandowski Ia
Zofia Śliwińska Ib
Stanisław Korolewicz Ia Zuzanna Morawiecka Id


III msc
Marta Kornicka Ib
Arkadiusz Skrzypczak Ic
Natalia Gorwa Ib
Zofia Togółka Ia
Maksym Stranc Ic

 Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Dorota Kopko
Wioleta Leśniak

 Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Dorota Kopko
Karolina Boguszyk

 Wioleta Leśniak
Agnieszka Wildeman
Wioleta Leśniak
Dorota Kopko
Agnieszka Wildeman

SKO

Grażyna Mrozowska

Konkurs Plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”

szkolny

I msc
Martyna Ulman IVa

II msc
Oliwia Siecla Va

III msc
Michał Sokołowski VIb

Jolanta Hanusiak-Cebenko

Jolanta Hanusiak-Cebenko

Konkurs Plastyczny „Świąteczny Dzwoneczek”

szkolny

w kategorii klas 1
I msc
Julia Rajczyk Ic
II msc
Zofia Śliwowska Ib
III msc
Julia Lisowska Ic

w kategorii klas 2
I msc
Lena Panek IIa
II msc
Inga Rękosiewicz IId
III msc
Zuzanna Uba IIa

w kategorii klas 3

I msc
Roksana Nemeczek IIIa
II msc
Marta Dokładańska IIIa
III msc
Oliwia Latka IIIa

 

 Agnieszka Wildeman

 Wioleta Leśniak

 Agnieszka Wildeman

 
Grażyna Mrozowska

 
A.Połocka-Łuczak

 Grażyna Mrozowska

 

 
Joanna Sibilak

 Joanna Sibilak

 Joanna Sibilak

Jolanta Hanusiak-Cebenko

Konkurs Głośnego Czytania klasa IV

szkolny

I msc
Hanna Górecka IVb
II msc
Ewa Kucharska IVc
III msc
Kacper Biernacki IVb
Igor Noga IVc

 
J. Zembroń-Górecka

 Elżbieta Berus-Panek

 J.Zembroń-Górecka
Elżbieta Berus-Panek

Dorota Żłobińska

Konkurs Plastyczny SKO

szkolny

Klasy 1 – Bankowa Choinka
I msc
Filip Kowalik Ib
Arkadiusz Skrzypczak Ic
II msc
Zofia Śliwińska Ib
Kamil Lewandowski Ia
Maksym Stranc Ic
III msc
Nikola Huchrak Ib
Oliwia Czajka Id
Sandra Stanilewicz Ib
Ksawery Woźniak Ib
Marcel Szczepaniak Ia

Klasy 2 – Bankowa Bombka
I msc
Zuzanna Uba IIa
Filip Sobiech IIb
Oliwier Sobański IIc
II msc
Dawid Górski IIb
Bartosz Pakuła IIa
Natasza Twardowska IIa
III msc
Marta Maślak IIa
Wojciech Juźwin IIa
Hanna Głowacka IIa
Hubert Korol IIa
Dominik Spieć IIa

Klasy 3 – Bankowy Mikołaj
I msc
Julia Wojtyczka IIIb
Zuzanna Całujek IIIc
II msc
Kacper Stojanowski IIIa
Maciej Stefanów IIIb
III msc
Oliwia Latka IIIa
Marianna Grabowska IIIb
Michalina Lasocka IIIc
Julia Kucharska IIIc

 

 
Wioleta Leśniak
Agnieszka Wildeman

 Wioleta Leśniak
Dorota Kopko
Agnieszka Wildeman

 Wioleta Leśniak
Karolina Boguszyk
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Dorota Kopko

 

 Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak

 Jolanta Wilkosz
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska

 Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska

 

 Jolanta Choińska
Iwona Sawicka

 Joanna Sibilak
Jolanta Choińska

 Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka
Iwona Sawicka

SKO

Małgorzata Skrzpczak

Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży szkolnej pod hasłem „Mój Las”

szkolny

I msc
Nicole Stocka IVb
Ewelina Klaczyńska Va
Amelia lewandowska IVa
Dominika Hałaś IVb

II msc
Filip Grabowski IVb
Julia Konury IVb
Olaf Szczepaniak IVb
Samanta Smektała Va
Wiktoria Pacyna IVa

III msc
Mateusz Górczak Vb
Kinga Garbacz Va
Karolina Maślak Vb

Marzena Gardys

Nadleśnictwo Leszno

Marzena Gardys

Konkurs Biblioteczny „Postacie z książek”

szkolny

I msc
Hanna Jankowska VIb

II msc
Weronika Góral Vb
Magdalena Dokładańska VIb

III msc
Roksana Borysowska VIb

Elżbieta Berus-Panek

Dorota Żłobińska

Mini Konkurs Czytelniczy

szkolny

I msc
Dorota Żegleń VIa

II msc
Nikola Nemeczek Vb
III msc
Daria Toruńska VIa

 
J.Zembroń-Górecka
Elżbieta Berus-Panek

J.Zembroń-Górecka

Dorota Żłobińska

Misiowy Konkurs Czytelniczy

szkolny

I msc
Nikola Nemeczek Vb

II msc
Anastazja Rodziewicz VIc

III msc
Patrycja Radzińska VIc

 
Elżbieta Berus-PanekJ. Zembroń-Górecka

J. Zembroń-Górecka

Dorota Żłobińska

Gminny Konkurs EKOPRODUKT 2015

szkolny

I msc
Nicole Stocka IVb

II msc
Ewelina Klaczyńska Va
Martyna Uba Vb

III msc
Zuzanna Zmuda Vb
Norbert Siecla IVa

Marzena Gardys

Dom Kultury w Górze

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „ODPAKOWANI”

szkolny

kategoria – fotografia
I msc
Otylia Wawrzeńczak Vb

Marzena Gardys

Fundacja „Nasza Ziemia”, Wydaw. Aga Press

Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Leśny Ludzik”

szkolny

I msc
Otylia Wawrzeńczak Vb
Ewelina Klaczyńska Va
Karolina Maślak Vb
II msc.
Nicole Stocka IVB
Mateusz Sromek IVb
Jan Stec VIc

III msc
Zuzanna Zmuda Vb
Norbert Siecla IVa

Marzeana Gardys

Marzena Gardys

Gminny Konkurs EKOPRODUKT 2015

szkolny

w kategorii klas 1
I msc
Nikola Huchrak Ib
Franciszek Cybulski Ib
Marta Kornicka Ib
II msc
Maciej Głuszek Ia
Stanisław Korolewicz Ia
Woktor Kasztelan Ia
Marcel Szczepaniak Ia
Jagoda Janiś Ib
III msc
Kamil Lewandowski Ia
Aleksandra Gulecka Ib
Zuzanna Morawiecka Ib
Magdalena Antonicka Ib
Gabriela Kwarta Ib
Julia Rajczyk Ic

w kategorii klas 2
I msc
Dominik Spieć IIa
Dawid Górski IIb
Alan Woźniak IIb
Artur Żurawski IId
II msc
Natasza Twardowska IIa
Hanna Głowacka IIa
Oliwier Grochowiak IIa
Zuzanna Uba IIa
Aleksander Stach IIb
III msc
Natalia Brojek IIa
Jakub Sapalski IIb
Alan Woźniak IIb
Maciej Kosek IIb
Alicja Turek IIc
Oliwier Sobański IIc

w kategorii klas 3
I msc
Kacper Poślednik IIIc
II msc
Julia Wojtyczka IIIb

 

 Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak

 Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Wioleta Leśniak

 Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Agnieszka Wildeman

 

Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
A
. Połocka-Łuczak

 Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz

 Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak
Małgorzata Skrzypczak

 

Iwona Sawicka

Jolanta Choińska

Dom Kultury

w Górze

Teresa Kajzer

Konkurs Plastyczny uczniów klas I – III „Bezpieczna droga do szkoły”

szkolny

Klasy 1
I msc
Hanna Siecla Ic
Wiktor Kochanowski Ib
Aleksandra Gulecka Ib
II msc
Weronika Szafrańska Id
Gabriela Rudna Ib
Martina Guidetti Ia
Amelia Kleparska Ib
III msc
Gabriela Susfał Id
Hanna Huzar Ia
Zofia Potoczna Ic

Klasy 2
I msc
Filip Sobiech IIb
Wiktoria Gąszczak IIb
II msc
Róża Berus IIb
Dawid Górski IIb
Martyna Wojtków IId
III msc
Inga Rękosiewicz IId
Zofia Miszczuk IIa
Hubert Korol IIa

Klasy 3
I msc
Maja Cebenko IIIa
Mateusz Knihnicki IIIc
II msc
Julia Kucharska IIIc
Klaudia Wawrzykowska IIIa
Julia Wojtyczka IIIb
III msc
Julia Węglewska IIIc
Jakub Uglik IIIc
Maja Gubańska IIIb

 

Agnieszka Wildeman
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak

 Karolina Boguszyk
Wioleta Leśniak
Dorota Kopko
Wioleta Leśniak

Karolina Boguszyk
Dorota Kopko
Agnieszka Wildeman

 

 Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz

 Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
A. Połocka-Łuczak

A.Połocka-Łuczak
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska

 

 Joanna Sibilak
Iwona Sawicka

Iwona Sawicka
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska

Iwona Sawicka
Iwona Sawicka
Jolanta Choińska

Joanna Sibilak

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

szkolny

I msc
Mateusz Górczak Vb

II msc
Michał Witkowski VIb

III msc
Bartosz Masztalerz Vb

Sylwia Mróz-Sromek

Państwowa Straż Pożarna

gminny

II msc
Michał Witkowski VIb

zDolny Ślązaczek
kategoria: język angielski

szkolny

I msc
Michał Witkowski VIb
II msc
Mateusz Zdanowicz VIb
III msc
Aleksandra Michalska VIb

Justyna Łakomska

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
DODN we Wrocławiu

XIII Dolnośląski Konkurs zDolny Ślązaczek
kategoria: matematyka

szkolny

I msc
Aleksandra Michalska VIb
Marcin Wawer VIb

II msc
Aleksandra Janas VIa
Mateusz Weidlich Va

III msc
Daria Toruńska VIa

Renata Wawer

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
DODN we Wrocławiu

XVI Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym „Armia Krajowa Siłą Zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego”

szkolny

kategoria: forma przestrzenna
I msc
Adam Jakubczyk VIb
Nicole Stocka IVb
II msc
Michał Witkowski VIb
III msc
Aleksandra Michalska VIb
kategoria: plakat
I msc
Hanna Jankowska VIb
Michał Witkowski VIb

Małgorzata Turkowska

PCDN i PPP w Górze

II Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Nie tylko dla orłów”

szkolny

I msc
Daria Toruńska VIa
II msc
Aleksandra Michalska VIb
III msc
Anastazja Rodziewicz VIc

 
J
.Zembroń-Górecka
Elżbieta Berus-Panek

 J.Zembroń-Górecka

PCDN i PPP w Górze

Konkurs „Czy znasz Górę?”

szkolny

I msc
Aleksandra Janas VIa
Daria Toruńska VIa
II msc
Weronika Góral Vb
III msc
Julia Wiśniewska Vb

Małgorzata Turkowska

Dorota Żłobińska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Miś”

szkolny

Klasa 1
I msc
Stanisłąw Korolewicz Ia
Magdalena Antonicka Ib
Oliwia Czajka Id

II msc
Martina Guidetti Ia
Aleksandra Gulecka Ib
Natasza Szafrańska Id

III msc
Aleksandra Śliwiak Ia
Anna Gortych Id
Milena Paterka Id

Klasa 2
I msc
Bartosz Pakuła IIa
Aleksander Zdanowicz IIb
Maja Cempura IId
 

II msc
Natasza Twarkowska IIa
Alicja Turek IIc 
Joanna Kamińska IIc 
Oliwier Pencarski Iid

III msc
Zofia Miszczuk IIa
Alan Stojanowski IIa
Wiktoria Gąszczak IIb

Klasa 3
I msc
Maja Cebenko IIIa
Olivier Dańko IIIa
Oliwia Latka IIIa

II msc
Kacper Stojanowski IIIa
Dominik Korol IIIb
Mikołaj Adamski IIIc
Mateusz Knihnicki IIIc

III msc
Maria Pitura IIIa
Marianna Grabowska IIIb
Julia Węglewska IIIc
Julia Kucharska IIIc

 
Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Karolina Boguszyk

Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Karolina Boguszyk

 Dorota Kopko
Karolina Boguszyk
Karolina Boguszyk

 
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
A
.Połocka-Łuczak

Grażyna Mrozowska
Małgorzata Skrzypczak
Małgorzata Skrzypczak
A
.Połocka-Łuczak

Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz

Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Joanna Sibilak

 
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka
Iwona Sawicka

Joanna Sibilak
Jolanta Choińska 
Iwona Sawicka
Iwona Sawicka

Dorota Kopko

Szkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny „Ozdoba choinkowa”

szkolny

Klasa 1
I msc
Wiktor Kasztelan Ia
Marcel Szczepaniak Ia
Wiktoria Tomczyk Ia
Maja Zmuda Ia
Nikola Huchrak Ib
Oliwia Czajka Id

II msc
Zofia Tobółka Ia
Jagoda Janiś Ib
Ksawery Woźniak Ib
Anna Gortych Id
Gabriela Susfał Id

III msc
Kamil Lewandowski Ia
Filip Krzyżanowski Ia
Magdalena Antonicka Ib
Ksawery Miłaszewicz Ib
Jakub Andrynowski Id

Klasa 2
I msc
Hubert Korol IIa
Marta Maślak IIa
Natasza Tworkowska IIa
Filip Sobiech IIb
Hubert Ochnia IIb
Oliwia Szymanek IIc

 II msc
Dominik Spieć IIa
Róża Berus IIb
Hubert Utrajczyk IIc 
Ewelina Czerniawska IIc
Artur Żurawski IId 
Aleksandra Strzyżewska IId
Inga Rękosiewicz IId


III msc
Tymoteusz Borawski IIa
Zofia Miszczuk IIa
Alan Stojanowski IIa
Bartosz Pakuła IIa
Karol Andrzejczak IIb
Dawid Górski IIb
Marcel Polański IIc

Klasa 3
I msc
Kacper Stojanowski IIIa
Julia Wojtyczka IIIb
Nicola Turbiarz IIIb
Julia Węglewska IIIc
Sebastian Tomczyk IIIc

II msc
Michał Krzyżanowski IIIa
Dominik Korol IIIb
Maja Gubańska IIIb
Jakub Uglik IIIc

III msc
Maja Cebenko IIIa
Marta Dokładańska IIIa
Oliwia Latka IIIa
Roksana Nemeczek IIIa
Kacper Skrzynecki IIIa
Mateusz Knihnicki IIIc


Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Karolina Boguszyk

 Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Karolina Boguszyk
Karolina Boguszyk

 Dorota Kopko
Dorota Kopko
Wioleta Leśniak
Wioleta Leśniak
Karolina Boguszyk

Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak

Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak
Małgorzata Skrzpczak
A
. Połocka-Łuczak
A
. Połocka-Łuczak
A
.Połocka-Łuczak

Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak

Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka
Iwona Sawicka

 Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka

Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Iwona Sawicka

Dorota Kopko

Gminny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji”

gminny

I msc
Natalia Sawczyszyn IIIa


II msc
Jakub Wojtyńka Ib


III msc
Szymon Dereń Ib

 
Joanna Sibilak

Wioleta Leśniak

Wioleta Leśniak

Dom Kultury w Górze

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Bliżej Natury” pt. „Zdrowy człowiek w XXI wieku”

gminny

I msc
Hanna Jankowska VIb
Aleksandra Michalska VIb
Michał Witkowski VIb

Marzena Gardys

Zespól Szkoła Podstawowa
i Przedszkole w Ślubowie

Gminny Konkurs EKOPRODUKT 2015

gminny

w kategorii 6-9 lat (indywidualne)
III msc
Hanna Głowacka IIa
w kategorii 10-12 lat (indywidualne)

III msc
Ewelina Klaczyńska Va
Martyna Uba Vb

 

Grażyna Mrozowska

 

 

Marzena Gardys
Marzena Gardys

Dom Kultury w Górze

Gminny Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II – portret”

gminny

I grupa wiekowa klasa I –III
I msc
Alicja Turek IIc

II msc
Aleksandra Śliwiak Ia

II grupa wiekowa klasa IV – VI
I msc
Amelia Lewandowska IVa

III msc
Amelia Grabowska IVc

 

 Anna Mikoluk


Anna Mikoluk

 

 

Aneta Grabowska

Aneta Grabowska

 

Biblioteka Miejska w Górze

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze

Gminny Konkurs „Przygoda z literaturą”

gminny

w kategorii klas 4-6 (recenzja)
I msc
Paulina Rzeźwicka VIa

II msc
Dominka Hałaś IVb

J. Zembroń-Górecka

Biblioteka Miejska w Górze

I Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

międzyszkolny

w kategorii Indywidualnie
I msc
Hanna Górecka IVb

w kategorii grupowo
III msc
Julia Wiśniewska Vb
Roksana Borysowska VIb
Karolina Maślak Vb
Nikola Nemeczek Vb
Julia Kornatka IVa

Julia Wojtyczka IIIb

Mariusz Ratajczak

 

 

 

 



Anna Mikoluk

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Wąsoszu

zDolny Ślązaczek
kategoria: język angielski

powiatowy

I msc
Michał Witkowski VIb

Justyna Łakomska

PCDN i PPP w Górze

II Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Nie tylko dla orłów”

powiatowy

I msc
Daria Toruńska VIa

J. Zembroń-Górecka

PCDN i PPP w Górze

XVI Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy

o Polskim Wiedzy

o Polskim Państwie Podziemnym „Armia Krajowa Siłą Zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego”

międzywojewódzki

Kategoria – forma przestrzenna

I msc
Adam Jakubczyk VIb

II msc
Nicole Stocka IVb

Kategoria – plakat
II msc
Michał Sokołowski VIb
III msc
Hanna Jankowska VIb

Małgorzata Turkowska

PCDN i PPP w Górze

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus – XXVI edycja

ogólnopolski

laureat III stopnia
Martyna Kładny VIa
Michał Witkowski VIb

laureat IV stopnia
Marcin Wawer VIb

laureat V stopnia
Dominika Hałaś IVb

Dorota Kalinowska

Justyna Łakomska

 

„Odejść na zawsze, by stale być blisko....” – ks. Jan Twardowski w oczach młodych. Konkurs na zielnik inspirowany twórczością ks. Jana Twardowskiego

ogólnopolski

II msc
Hubert Głuszko IIIa

Anna Mikoluk

Fundacja „Bo Warto....”
z Warszawy

 

SEMESTR DRUGI

 

Szkolny Konkurs Tabliczki Mnożenia w zakresie 100

szkolny

I msc
Julia Kucharska IIIc

Iwona Sawicka

Dorota Kopko

II msc
Maciej Stefanów IIIb
Mikołaj Adamski IIIc


Jolanta Choińska
Iwona Sawicka

III msc
Michał Krzyżanowski IIIa
Natalia Sawczyszyn IIIa
Tomasz Gałowicz IIIb
Marianna Grabowska IIIb
Julia Wojtyczka IIIb
Mateusz Knihnicki IIIc

 
Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska 
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka

Szkolny Konkurs „Sudoku”

szkolny

KLASA I
I msc
Natalia Kłak Ia
Mikołaj Wojtkiewicz Ic



Dorota Kopko
Agnieszka Wildeman

Dorota Kopko

II msc
Jakub Wojtyńka Ib
Jakub Skopiński Ib
Zuzanna Morawiecka Id

 
Anna Lewczuk
Anna Lewczuk
Teresa Kajzer

 

III msc
Maciej Głuszek Ia
Aleksandra Śliwiak Ia
Amelia Kleparska Ib
Maria Horbulewicz Ic


Dorota Kopko
Dorota Kopko
Anna Lewczuk
Agnieszka Wildeman

KLASA II
I msc
Jakub Sapalski IIb
Oliwier Sobański IIc

 

Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak

II msc
Szymon Krzemień IIa
Lena Panek IIa
Zuzanna Uba IIa
Dawid Górski IIb
Magdalena Juskowiak IIb

 
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Jolanta Wilkosz

III msc
Tymoteusz Borawski IIa
Hubert Korol IIa
Szymon Wołoszyniuk IIa
Róża Berus IIb

 
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz

KLASA III

I msc
Natalia Sawczyszyn IIIa
Julia Kucharska IIIc

 

Grażyna Mrozowska
Iwona Sawicka

II msc
Patryk Jankiewicz IIIb
Julia Wojtyczka IIIb
Mateusz Knihnicki IIIc

 
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka

III msc
Marta Dokładańska IIIa
Magdalena Paluszkiewicz IIIb

 
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska

Konkurs Plastyczny pt. Bezpieczne wakacje

szkolny

KLASA I
I msc
Maksym Stanc Ic
Maria Horbulewicz Ic
Hanna Siecla Ic

Agnieszka Wildeman

Joanna Sibilak

II msc
Natalia Kłak Ia
Sandra Tumiłowicz Id
Maja Zmuda Ia

Dorota Kopko
Teresa Kajzer
Dorota Kopko

III msc
Szymon Horbulewicz Ic
Kajetan Filipiak Ia

 
Agnieszka Wildeman
Dorota Kopko

KLASA II
I msc
Dominik Spieć IIa
Bartosz Staniewski IIa
Oliwia Szymanek IIc

 
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Małgorzata Skrzypczak

II msc
Zuzanna Uba IIa
Dawid Górski IIb
Inga Rękosiewicz IId

 
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
A
.Połocka-Łuczak

III msc
Wiktoria Gąszczak  IIb
Joanna Dąbrowska IIc
Katarzyna Figura IId


 
Jolanta Wilkosz
Małgorzata Skrzypczak
A
.Połocka-Łuczak

KLASA III

I msc
Maja Cebenko IIIa
Maria Pitura IIIa
Mateusz Knihnicki IIIc



Joanna Sibilak
Joanna Sibilak
Iwona Sawicka

II msc
Julia Kucharska IIIc
Maja Gubańska IIIb

Iwona Sawicka
Jolanta Choińska

III msc
Oliwia Koszowska IIIa
Julia Wojtyczka IIIb
Julia Kozakowska IIIc

 
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Iwona Sawicka

Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Magia kosmetyków”

szkolny

KLASY I-III
I msc
Wiktor Kasztelan Ia
Oliwia Śliwiak Ia

Dorota Kopko

Marzena Gardys

KLASY IV-VI

I msc
Kacper Fijałkowski VIb
Dominika Hałaś IVb

Marzena Garyds

II msc
Filip Grabowski IVb

III msc
Michał Sokołowski VIb
Patrycja Bodaj VIb

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczna droga do szkoły”

szkolny

I msc
Hanna Jankowska VIb

Małgorzata Łuszczak

Małgorzata Łuszczak

II msc
Zuzanna Mucha IVb

III msc
Mateusz Sromek IVb

Szkolny Konkurs Informatyczny – „Sieciorobot”

szkolny

I msc
Julia Bogucka IVa

Małgorzata Łuszczak

Małgorzata Łuszczak

II msc
Amelia Lewandowska IVa

III msc
Dagmara Jaremowicz Vb

XVI Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny

 

 

szkolny

 

 

I msc
Zuzanna Zmuda Vb

Małgorzata Łuszczak

Małgorzata Łuszczak

II msc
Michał Witkowski  VIb

III msc
Natasza Baworowska VIb

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Galileo”

szkolny

KLASA IV
I msc
Dominka Hałaś IVb
Dominik Kleparski IVc

Iwona Błaszczyk

Centrum Edukacji Szkolnej

Iwona Błaszczyk

Renata Wawer

II msc
Wiktor Janik IVb

III msc
Zuzanna Latka IVb

KLASA V
I msc
Weronika Góral Vb

II msc
Kinga Grabowiecka Va

III msc
Bartosz Utrajczyk Va

KLASA VI
I msc
Marcin Wawer VIb

Renata Wawer

II msc
Natasza Baworowska Vib
Michał Witkowski VIb

III msc
Mateusz Zdanowicz VIb

I Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny w kategorii scratch dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

szkolny

I msc
Michał Witkowski VIb

Małgorzata Łuszczak

Małgorzata Łuszczak

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Chrzest, czyli początek”

szkolny

I msc
Aleksandra Najdzinowicz Va
Amelia Lewandowska IVa

Małgorzata Turkowska

Małgorzata Turkowska

II msc
Maja Grochowiak Vb
Hanna Jankowska VIb

III msc
Michał Witkowski VIb

Konkurs „Zdrowie czy wygoda”

szkolny

KLASY I – III
I msc
Marcel Szczepaniak Ia
Jagoda Janiś Ib

 

 

 

 

Firma Dars Adamczak, Stanek sp. Jawna we Wschowie

Agnieszka Uba

II msc
Zuzanna Uba   IIa
Hanna Głowacka IIa                                             

III msc
Szymon Wołoszyniuk IIa
Bartosz Staniewski IIa

KLASY IV-VI
I msc
Martyna Uba Vb
Nicole Stocka IVb

II msc
Filip Grabowski IVb

III msc
Weronika Góral Vb

Szkolny Konkurs na najładniejszą kokardę narodową

szkolny

I msc
Dominik Spieć IIa
Filip Sobiech IIb
Karol Andrzejczak IIa

 
Grażyna Mrozowska
Jolanta Wilkosz
Grażyna Mrozowska

Burmistrz Góry,

Teresa Kajzer

 

II msc
Zuzanna Morawiecka Id
Kacper Niewrzał IIa
Bartosz Staniewski IIa
Zuzanna Uba IIa
Bartosz Pakuła IIa
Inga Rękosiewicz Id

 Teresa Kajzer
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Teresa Kajzer

III msc
Natalia Kłak Ia
Kamil Lewandowski Ia
Wiktor Kasztelan Ia
Aleksander Śliwiak Ia
Hubert Kruk Ia
Oliwia Czajka Id
Natalia Brojek IIa

 Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Dorota Kopko
Teresa Kajzer
Grażyna Mrozowska

Regionalny Konkurs „Szli na Zachód Osadnicy”

szkolny

I msc
Maja Grochowiak Vb

Małgorzata Turkowska

Małgorzata Turkowska

II msc
Aleksandra Michalska VIb

III msc
Nicol Stocka IVb

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy – LISTY DO ZIEMI

szkolny

I msc
Dominika Hałaś IVb

Marzena Gardys

Marzena Gardys

II msc
Michelle Pisano IVb
Ewelina Klaczyńska Va
Filip Grabowski IVb

III msc
Amelia Lewandowska IVa
Maja Grochowiak Vb
Hanna Jankowska VIb

Szkolny Konkurs Plastyczny „Wiem jak dbać o zdrowie”

 

 

szkolny

 

 

I msc

Amelia Kleparska Ib
Jagoda Janiś Ib
Marta Kornicka Ib
Julia Chmiel Ic

 Anna Lewczuk
Anna Lewczuk
Anna Lewczuk
Agnieszka Wildeman

Dorota Kopko

II msc
Wiktoria Tomczyk Ia
Natalia Kłak Ia
Maria Horbulewicz Ic 
Hanna Siecla Ic

 Dorota Kopko
Dorota Kopko
Agnieszka Wildeman
Agnieszka Wildeman

III msc
Kornelia Wołowicz Ia
Magdalena Antonicka Ib
Sandra Stanilewicz Ib
Szymon Horbulewicz Ic

 Dorota Kopko
Anna Lewczuk
Anna Lewczuk
Agnieszaka Wildeman

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody - PANDA

szkolny

KLASA IV
I msc
Ewa Kucharska IVc

Marzena Gardys

Marzena Gardys

II msc
Bartosz Szczęśniak IVc

III msc
Dominika Hałaś IVb

KLASA V
I msc
Bartosz Utrajczyk Va

II msc
Mateusz Górczak Vb

III msc
Weronika Góral Vb

KLASA V
I msc
Hanna Jankowska VIb

II msc
Tomasz Rząsa VIb

III msc
Kacper Fijałkowski VIb

Szkolny Konkurs recytatorski klas I-III

szkolny

I msc
Zuzanna Morawiecka Id
Gabriela Susfał Id
Gabriela Kwarta Ib
Dawid Górski IIb
Oliwia Koszowska IIIa
Mateusz Knihnicki IIIc

 Teresa Kajzer
Teresa Kajzer
Anna Lewczuk
Jolanta Wilkosz
Joanna Sibilak
Iwona Sawicka

 

II msc
Magdalena Antonicka Ib
Ksawery Miłaszewicz Ib
Milena Paterka Id
Zofia Miszczuk IIa
Aleksander Pypeć IIa
Oliwier Sobański  IIc
Kacper Rajczyk IIc
Maja Cebenko IIIa
Julia Wojtyczka IIIb
Oliwia Żych IIIb
Joanna Sumara IIIb

 Anna Lewczuk
Anna Lewczuk 
Teresa Kajzer
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Małgorzata Skrzypczak
Małgorzata Skrzypczak
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska

 

III msc
Maksym Stranc Ic
Natalia Gorwa Ib
Hanna Głowacka IIa
Zuzanna Uba IIa
Tomasz Gałowicz IIIb

 Agnieszka Wildeman
Anna Lewczuk
Grażyna Mrozowska
Grażyna Mrozowska
Jolanta Choińska

 

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas III szkół podstawowych

szkolny

I msc
Mikołaj Adamski IIIc
Konrad Wolski IIIb
Marcin Chorostkowski IIIa
Tomasz Gałowicz IIIb
Natalia Sawczyszyn IIIa
Joanna Sumara IIIb
Bartosz Nanowski IIIa
Magdalena Paluszkiewicz IIIb
Mikołaj Kasperski IIIb
Maria Pitura IIIa

 Iwona Sawicka
Jolanta Choińska 
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Joanna Sibilak
Jolanta Choińska
Jolanta Choińska
Joanna Sibilak

 Jolanta Choińska

 Iwona Sawicka

Teresa Kajzer

II msc
Julia Wojtyczka IIIb

III msc
Julia Kucharska IIIc

powiatowy

I msc
Adamski Mikołaj IIIc

II msc
Gałowicz Tomasz IIIb
Paluszkiewicz Magdalena IIIb
Sawczyszyn Natalia IIIa
 

 

 

Konkurs „Czytanie to moja pasja”

szkolny

I msc
Ewa Kucharska IVc

Dorota Żłobińska

Marta Kaiser
Gimnazjum Nr 2

Konkurs Biblioteczny „Zbieramy wiosenne kwiaty”

szkolny

I msc
Łukasz Dziczuk VIc

J. Zembroń-Górecka

Dorota Żłobińska

II msc
Emilia Kucharska Va

III msc
Dorota Żegleń VIa

XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

szkolny

I msc
Julia Wojtyczka IIIb
Tomasz Gałowicz IIIb
Dawid Górski Iib
Wiktor Kasztelan Ia
Zuzanna Morawiecka Id

 

 

II msc
Filip Kowalik Ib
Arkadiusz Skrzypczak Ic
Joanna Sumara IIIb
Natalia Gorwa Ib
Zuzanna Uba IIa
Nicola Turbiarz IIIb
Tymoteusz Muszyński Ia
Wiktor Kochanowski Ib

 

 

III msc
Lena Panek IIa
Jakub Wojtyńka Ib
Artur Żurawski IId
Hubert Korol IIa

 

 

Szkolny Turniej Bajek

 

szkolny

 

KLASA I
I msc
Gabriela Susfał Id
Zuzanna Morawiecka Id
Weronika Szafrańska Id

Teresa Kajzer

Joanna Liśkiewicz

II msc
Magdalena Antonicka Ib
Jagoda Janiś Ib
Natalia Kleparska Ib

Anna Lewczuk

III msc
Kajetan Filipiak Ia
Martina Guidetti Ia
Hanna Huzar Ia

Dorota Kopko

KLASA II
I msc
Marcel Grabowski IIc
Damian Hala IIc
Oskar Grzegorczyk IIc

Małgorzata Skrzypaczak

II msc
Bartosz Toruński Iib
Natalia Tumiłowicz Iib
Klaydia Woźniak Iib

Jolanta Wilkosz

III msc
Aleksandra Wołowicz II d
Martyna Barna IId
Patrycja Szabuniewicz IId

A.Połocka – Łuczak

KLASA III
I msc
Marcel Lis IIIa
Jonasz Jankowiak IIIa
Klaudia Wawrzykowska IIIa

Joanna Sibilak

II msc
Julia Wojtyczka IIIb
Dawid Mackiewicz IIIb
Cyprian Chmielewski IIIb

Jolanta Choińska

III msc
Julia Kozakowska IIIc
Julia Kucharska IIIc
Michalina Lasocka IIIc

Iwona Sawicka

Szkolny kurs Plastyczny w ramach Programu Antytytoniowego „Nie pal przy mnie, proszę”

szkolny

KLASA I
I msc
Błażej Hałajewski Ic
Gabriela Susfał Id
Wiktor Kasztelan Ia
Zuzanna Morawiecka Id

 

Joanna Liśkliewicz

II msc
Natalia Kłak Ia
Arkadiusz Skrzypczak Ic
Oskar Kolski Ia

 

III msc
Nikodem Żubrowski Ia
Kajetan Filipiak Ia
Julia Lisowska Ic

 

KLASA II
I msc
Inga Rękosiewicz IId
Patrycja Matkowska IIa
Hanna Pelczar IIa
Oliwier Grochowiak IIa
Zuzanna Uba IIa
Oskar Grzegorczyk IIc

 

II msc
Bartosz Toruński Iib
Natalia Brojek IIa
Bartosz Staniewski IIa
Lena Panek IIa
Róża Berus IIb

 

III msc
Bartosz Wojciechowski Iib
Marta Maślak IIa
Amelia Jurczyk IIc
Oliwier Sobański IIc

 

KLASA III
I msc
Zuzanna Całujek IIIc
Kacper Poślednik IIIc
Marta Dokładańska IIIa

 

II msc
Hubert Głuszko IIIa
Oliwier Wawrzyniak IIIc

 

III msc
Angelika Gliniak IIIc
Bartosz Mikołajczyk IIIc
Julia Kozakowska IIIc

 

XXII Konkurs Wiedzy „Góra i Ziemia Górowska – Moja Mała Ojczyzna”

szkolny

I msc
Hanna Jankowska VIb

Małgorzata Turkowska

 

II msc
Weronika Góral Vb

III msc
Michał Sokołowski VIb

Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Fotografia mojego ulubieńca”

 

szkolny

 

KATEGORIA KOT
I msc
Michał Witkowski VIb
Zuzanna Mucha IVb

Marzena Gardys

Marzena Gardys

II msc
Patrycja Toruńska IVa
Hanna Górecka IVb

III msc
Wiktoria Mielczarek IVb
Julia Konury IVb

KATEGORIA PIES
I msc
Ewelina Klaczyńska Va
Mateusz Zdanowicz IVb

Marzena Gardys

Marzena Gardys

II msc
Jakub Głowacki IVb
Dagmara Jaremowicz Vb

III msc
Karol Makles Ivc
Martyna  IVa

KATEGORIA INNE ZWIERZĄTKO
I msc
Dominika Hałaś IVb
Filip Grabowski IVb

Marzena Garys

Marzena Gardys

II msc
Mateusz Sromek IVb
Szymon Pacyga IVc

III msc
Magdalena Dokładańska VIb
Zuzanna Latka IVb

Szkolny Konkurs Językowy „Mistrz Ortografii Angielskiej”

szkolny

I msc
Daria Toruńska VIa

 

Dorota Kalinowska

Justyna Łakomska

II msc
Michał Witkowski VIb

 

III msc
Aleksandra Janas VIa
Aleksandra Michalska VIb
Kamil Majewski VIa

 

Szkolny Konkurs Plastyczn-Językowy „My Favourite Star”

 

 

szkolny

 

 

I msc
Zuzanna Zmuda Vb

 

Dorota Kalinowska

Justyna Łakomska

II msc
Karolina Skrzypczak VIa

 

III msc
Magdalena Dokładańska VIb

 

Świetlicowy Indywidualny Turniej Gry w Warcaby

szkolny

I msc
Bartosz Mikołajczyk

 

Świetlica szkolna

II msc
Kacper Rajczyk

 

III msc
Roksana Nemeczek

 

Konkurs Plastyczno-Techniczny Klas II „Bankowa pisanka”

szkolny

I msc
Tymek Borawski IIa
Oliwia Plewka IId

 

SKO

Agnieszka Połocka-Łuczak

II msc
Lena Panek IIa
Oliwia Szymanek IIc
Alicja Turek IIc
Jesica Krzywiec IIc
Oliwier Pencarski IId

 

III msc
Magdalena Juskowiak Iib
Patrycja Słabik Iib
Bartek Pakuła IIa
Asia Kamińska IIc
Amelia Jurczyk IIc
Joanna Dąbrowska IIc
Gabriel Janiszewski IIc

 

Konkurs Plastyczno-Techniczny Klas III „Bankowa pisanka”

szkolny

I msc
Zuzanna Całujek IIIc
Julia Wojtyczka IIIb
Olivier Dańko IIIa
Maja Cebenko IIIa

 

SKO

Agnieszka Połocka-Łuczak

II msc
Oliwia Koszowska IIIa
Tomasz Gałowicz IIIb

 

III msc
Nikola Turbiarz IIIb
Joanna Sumara IIIb
Marianna Grabowska IIIb

 

XV Powiatowy Konkurs Przyrodniczy pod hasłem: „Tajemnice ludzkiego ciała”

szkolny

I msc
Hanna Jankowska VIb

Marzena Gardys

PCDNiPPP

II msc
Anastazja Rodziewicz VIc

III msc
Daria Toruńska VIa

Jolanta Wilkosz

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny Dla Uczniów Szkół Podstawowych Klas IV-VI

szkolny

I msc
Aleksandra Michalska VIb
Marcin Wawer VIb

Renata Wawer

PCDNiPPP

II msc
Michał Witkowski VIb

III msc
Tomasz Rząsa VIb

Konkurs Fotograficzny klas II „Moje ulubione zwierzątko”

szkolny

I msc
Patrycja Słabik Iib
Zuzanna Uba IIa
Kacper Rajczyk IIc
Alan Stojanowski IIa
Marta Maślak IIa

 

Teresa Kajzer

II msc
Adam Wróbel IIa
Bartosz Pakuła IIa
Filip Sobiech Iib
Wojciech Juźwin IIa
Oliwier Grochowiak IIa
Gabriela Licygiewicz IIa
Patrycja Matkowska IIa

 

III msc
Oliwier Sobański IIc
Tymoteusz Borawski IIa
Aleksander Stach IIb
Maciej Kosek IIb
Maja Cempura IId
Aleksander Pypeć IIa
Magdalena Juskowiak IIb

 

Konkurs Fotograficzny klas III  „Moje ulubione zwierzątko”

szkolny

I msc
Marta Dokładańska IIIa
Maja Cebenko IIIa
Julia Kucharska IIIc
Mateusz Knihnicki IIIc
Kacper Stojanowski IIIa

 

 

II msc
Julia Jasek IIIa
Jakub Jakimowicz IIIc
Bartosz Mikołajczyk IIIc

III msc
Bartosz Nanowski IIIa
Natalia Sawczyszyn IIIa
Marieta Jaremowicz IIIa
Marysia Pitura IIIa
Julia Węglewska IIIc
Mikołaj Kasperski IIIb

II Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Piastów do 1138”

szkolny

I msc
Bartosz Mastalerz Vb

Małgorzata Turkowska

 

II msc
Hanna Jankowska VIb

III msc
Aleksandra Michalska VIb

Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia Klas Czwartych”

szkolny

I msc-Mistrz Tabliczki Mnożenia Klas IV
Patrycja Toruńska IVa

Renata Wawer

Renata Wawer

Iwona Błaszczyk

II msc – Wicemistrz Tabliczki Możenia Klas IV
Jakub Głowacki IVb
Dominika Hałaś IVb
Karolina Burdziuk IVb

Iwona Błaszczyk

III msc – II Wicemistrz Tabliczki Mnożenia Klas IV
Ewa Kucharska IVc
Estera Krauze IVa


Iwona Błaszczyk
Renata Wawer

II Gminny Konkurs Przyrodniczy „Święto Polskiej Niezapominajki”

gminny

I msc
Hanna Jankowska VIb
Aleksandra Michalska VIb
Michał Witkowski VIb

Marzena Gardys

Szkoła Podstawowa Nr 3
w Górze

II Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem: „W pogoni za św. Hubertem” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych
TEMAT: „Ptaki naszych pól i łąk”

gminny

III msc
Natalia Sawczyszyn IIIa
Julia Wojtyczka IIIb
Julia Kucharska IIIc

 

 

Powiatowy Konkurs plastyczny „ Magia bajek i baśni”

powiatowy

III msc
Uba Zuzanna IIa
Wyróżnienie
Zdanowicz Aleksander IIb

 

 

XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkół podstawowych

powiatowy

II msc
Patryk Jankiewicz IIIb
Wyróżnienie
Grabowska Marianna IIIb

Jolanta Choińska

 

II msc
Mikołaj Adamski IIIc

Iwona Sawicka

 

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny klas IV - VI

powiatowy

II msc
Marcin Wawer VIb

Renata Wawer

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wędrówki szlakiem wartości” 2016

wojewódzki

I msc
Karolina Skrzypczak VIa

III msc
Amelia Kleparska I

Aneta Grabowska

Anna Mikoluk

Fundacja PAX ET BONUM

I Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny w kategorii scratch dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

międzywojewódzki

I msc
Michał Witkowski VIb

Małgorzata Łuszczak

 

XVI Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny

międzywojewódzki

I msc
Michał Witkowski VIb

Małgorzata Łuszczak

 

 

III msc
Natasza Baworowska VIb

Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży szkolnej pod hasłem „Mój Las”

międzywojewódzki

laureat I miejsca
Nikola Stocka IVb

Marzena Gardys

LOP Leszno

Ogólnopolski Konkurs Językowy Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus XXVII edycja

ogólnopolski

laureat II stopnia
Patrycja Toruńska IVa

 

 

 

 

 

laureat III stopnia
Ewa Kucharska IVc

 

laureat IV stopnia
Patrycja Krac IVa
Hania Górecka IVb
Dominika Hałaś IVb
Daria Toruńska VIa

 

laureat V stopnia
Julia Wiśniewska Vb

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z przyrody PAVDA

ogólnopolski

9 miejsce w kraju
Ewa Kucharska IVc

Marzena Gardys

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki „Władysław Broniewski – patron mojej szkoły”

ogólnopolski

I msc

Michał Sokołowski VIb

II msc
Judyta Zdanowicz IIb
III msc
Dominika Hałaś IVb

Jolanta Wilkosz

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Będzinie

Ogólnopolski Konkurs na reportaż z obchodów Dnia bezpiecznego Internetu

ogólnopolski

I msc
Natasza Baworowska VIb

Małgorzata Łuszczak

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Szkolny Konkurs Międzyklasowy „Turniej Bajek”, który odbył się w dniach 09-11.06.2015 roku .
Był to konkurs,
którego celem było wzbudzanie zamiłowania do bajek oraz literatury dla dzieci.
Uczniowie, drużyna składająca się z trzech osób, odpowiadali na zadawane pytania, odgadywali
prawidłowo tytuły, kojarzyli rekwizyty z określoną bajką, układali puzzle.
Wyniki konkursu :
- na poziomie klas I
I miejsce :
Wiktoria Gąszczak, Róża Berus, Magdalena Juskowiak – kl.I b
II miejsce : Szymon Wołoszyniuk,Wojciech Juźwin, OliwierGrochowiak – kl. I a
III miejsce: Maja Cempura,Aleksandra Wołowicz,, Aleksandra Strzyżewska – kl.Id,
Gabriel Janiszewski, Joanna Dąbrowska,  Ewelina Czerniawska – kl.I c
- na poziomie klas II
I miejsce:
Natalia Sawczyszyn, Maria Pitura, Klaudia Wawrzykowska – kl.II a
II miejsce: Mikołaj Kasperski, Cyprian Chmielewski, Julia Wojtyczka – kl.II b
III miejsce: Michalina Lasocka, Zuzanna Całujek, Julia Kozakowska – kl. II c
- na poziomie klas III
I miejsce:
Patrycja Toruńska, Wiktoria Pacyna, Estera Krauze – kl. III a
II miejsce: Magdalena Pasierbek, Hanna Rewienko, Bartosz Szczęśniak – kl. III c
III miejsce: Hubert Nowacki, Dominika Wójcik, Oliwia Frąckowiak – kl. III b

              

Dn. 15 maja 2015 r. odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczny z okazji Święta Polskiej Niezapominajki.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas III.
Laureaci konkursu:
I miejsce:
Michelle Pisano  kl. III b, Mateusz Sromek  kl. III b, Filip Grabowski  kl. III b, Dominika Hałaś  kl. III b
II miejsce: Julia Mielcarek  kl. III b, Kacper Biernacki  kl. III b, Wiktoria Mielcarek  kl. III b, Amelia Lewandowska  kl. III a
III miejsce: Mateusz First  kl. III b, Nicole Stocka kl. III b, Julia Bogucka  kl. III a
Praca Mateusza Sromka będzie reprezentowała szkołę w dalszym etapie.    

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE WAKACJE” W KLASACH I -III

 KLASY PIERWSZE:
I miejsce:
Dominik Spieć Ia, Inga Rękosiewicz Id, Patrycja Szabuniewicz Id, Aleksandra Wołowicz Id
II miejsce:
Zofia Miszczuk Ia, Zuzanna Uba Ia, Filip Sobiech Ib
III miejsce:
Gabriela Licygiewicz Ia, Wiktoria Gąszczak Ib, Oliwia Plewka Id

 KLASY DRUGIE:
I miejsce
:
Tomasz Gałowicz IIb, Mateusz Knihnicki IIc, Oliwia Latka IIc
II miejsce:
Oliwia Koszowska IIa, Marieta Jaremowicz IIa, Marta Dokładańska IIa
III miejsce:
Marianna Grabowska IIb, Magdalena Paluszkiewicz IIb

 KLASY TRZECIE:
I miejsce:
Zuzanna Latka IIIb, Dominika Hałaś IIIB, Filip Grabowski IIIb
II miejsce:
Oliwia Kazimierska IIIa, Ewa Kucharska III c, Amelia Lewandowska IIIa
III miejsce:
Amelia Grabowska IIIc, Nicole Stocka IIIb, Hanna Rewienko IIIc, Szymon Pacyga IIIc

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „SUDOKU” KLAS I-III
Laureatami konkursu zostali:
Klasa I
miejsce I
- Krzemień Szymon kl. I a
miejsce II -Górski Dawid kl. I b, Sapalski Jakub kl. I b, Toruński Bartosz kl. I b, Plewka Oliwia kl. I d
miejsce III - Borawski Tymoteusz kl. I a, Gąszczak Wiktoria kl. I b, Sobański Oliwier kl. I c
Klasa II
miejsce I
- Kucharska Julia kl. II c
miejsce II - Knihnicki Mateusz kl. II c
miejsce III  - Dokładańska Marta kl. II a, Wojtyczka Julia kl. II b, Jankiewicz Patryk kl. IIb,  Latka Oliwia kl. IIc
Klasa III
miejsce I
- Hałaś Dominika kl. III b, Kucharska Ewa kl. III c 
miejsce II  - Burdziuk Karolina kl. III b, Grabowski Filip kl. III b, Latka Zuzanna kl. III b
miejsce III - Pacyna Wiktoria kl. III a, Rosiński Szymon kl. III c

XIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III
II miejsce-  Wiktor Janik (kl. III b) i  Szymon Rosiński (kl. III c) 
III miejsce - Jakub Głowacki (kl. III b) i Ewa Kucharska (kl. III c)

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY POD HASŁEM „MÓJ LAS”

Z naszej szkoły wyróżniono prace uczniów:
w I kategorii wiekowej– młodzież szkoły podstawowej kl. I-III -
temat konkursu „Leśne skarby – dary lasu
miejsce I - Nicole Stocka kl. III b
wyróżnienie - Dominika Hałaś kl. III b, Julia Konury kl. III b
w II kategorii wiekowej – młodzież szkoły podstawowej kl. IV-VI -
Co wiem o pracy leśnika
miejsce II - Ewelina Klaczyńska kl. IV b
wyróżnienie - Otylia Wawrzeńczak kl. IV b
Prace Nicole Stockiej i Eweliny Klaczyńskiej zostały wysłane
do kolejnego etapu konkursu na szczebel
centralny, jednak nie dostały się do finału konkursu.

SZKOLNY KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA W ZAKRESIE 100
Zadanie  konkursowe  polegało  na  prawidłowym  wypełnieniu  w  czasie 5 minut 60 przykładów
tabliczki mnożenia w zakresie 100. W konkursie wzięło udział 75 uczniów z klas III.
Laureatami konkursu zostali:                        
miejsce I - Bogucka Julia - kl. III a, Kazimierska Oliwia - kl. III a, Krac Patrycja - kl. III a,
Patrycja Toruńska - kl. III a, Małgorzata Wolicka - kl. III a, Nikola Stanilewicz - kl. III a
Lewandowska Amel - kl. III a, Głowacki Jakub - kl. III b, Hałaś Dominika - kl. III b,
Mielcarek Julia - kl. III b, Stanek Tomasz - kl. III b, Drozdowska Nadia - kl. III c,
Fedorczuk Hanna - kl. III c, Kucharska Ewa - kl. III c, Maciejewska Katarzyna  - kl. III c, Rosiński Szymon - kl. III c   
miejsce II -  Krauze Estera  - kl. III a, First Mateusz- kl. III b, Mielcarek Wiktoria - kl. III b, Sitarek Kacper - kl. III c   
miejsce III - Mucha Zuzanna - kl. III b
Mistrzem Tabliczki Mnożenia w zakresie 100 została Ewa Kucharska, która bezbłędnie obliczyła
wszystkie konkursowe przykłady w czasie 1,54 min.

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy o przygodach Harry’ego Pottera
Wyniki:
I miejsce - Wiktoria Izdebska VId i Dominika Rzeźwicka VIa
II miejsce - Wiktoria Jakubowska VIa
III miejsce - Julia Kajetańczyk VIa

 

 Szkolny Konkurs Czytelniczy „Święty Jan Paweł II”
Wyniki:
I miejsce – Alex Kalinowski VIa 24/24 pkt.
II miejsce  - Wiktoria Izdebska VId i Michał Janusz VIa 18/24 pkt.
III miejsce – Dagmara Jaremowicz IVb i Bartek Szymek IVb 17/24 pkt.
kolejne miejsca:
Weronika Góral 11/24 pkt.
Ola Gorwa 8/24 pkt.
Julia Starzyńska 7/24 pkt.
Amelia Janas 6/24 pkt.
Jakub Sobański – 5/24 pkt.
Krzysztof Symczyszyn 5/24 pkt.
Damian Maćkowiak 4/24 pkt.
Sebastian Spychała – 4/24 pkt.
Daria Toruńska – 4/24 pkt.
Karolina Skrzypczak – 4/24 pkt.
Otylia Wawrzeńczak – 4/24 pkt.

XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny w kategorii szkół podstawowych.
II  miejsce
Adam Zeid  klasa VIB
III miejsce
Ewa Kapłon klasa VIB.

KONKURS FOTOGRAFICZNY KLAS II „WIOSNA W PRZYRODZIE” - maj 2015r
I miejsce
 :  Maja Cebenko kl. II a
II miejsce:  Michał Lis kl. II a, Julia Wojtyczka kl. II b 
III  miejsce
 :  Natalia Sawczyszyn kl. II a

KONKURS PLASTYCZNY KLAS I Ekologiczna Pani Wiosna” - maj 2015r
I miejsce :  Amelia Lasik kl. I c, Alicja Turek kl. I c, Bartosz Staniewski kl. I a, Róża Berus kl. I b, Wiktoria Gąszczak kl. I b
II miejsce:  Natasza Twarkowska kl. I a, Joanna Dąbrowska kl. I c, Patrycja Matkowska kl. I a, Hanna Głowacka kl. I a
III miejsce: Hanna Pelczar kl. I a, Joanna Kamińska kl. I c, Lena Panek kl. I a, Marcin Felski kl. I a

W Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową – Bezpieczna Droga do Szkoły na etapie szkolnym
wzięło udział 42 uczniów z klas I – VI. Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów, które
zostały wysłane na konkurs ogólnopolski.

Klasy I – III
 I msc. - Estera Krauze kl. IIIa
II msc. - Oliwia Latka kl. IIc
III msc. - Szymon Pacyga kl. IIIa

Klasy IV – VI
I msc. - Ewa Kapłon kl. VIb
II msc. - Weronika Góral kl. IVb
III msc. - Anastazja Rodziewicz kl.Vc

28 kwietnia 2015r. o godzinie 10.00 odbył się etap szkolny XII Powiatowego Konkursu Matematycznego klas III.
Do konkursu przystąpiło 21 uczniów klas III. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce ( uczniowie przechodzą do etapu powiatowego):  Zuzanna Latka klasa IIIB, Dominika Hałaś klasa IIIB,
Bartosz Szczęśniak klasa IIIC, Wiktor Janik klasa IIIB
Jakub Głowacki klasa IIIB,  Ewa Kucharska klasa IIIC,
 
Szymon Rosiński klasa III,C Patryk Zieleń klasa IIIA

II miejsce: Karolina Burdziuk klasa IIIB, Amelia Lewandowska klasa IIIA Patrycja Toruńska klasa IIIA,
Zuzanna Mucha klasa IIIB, Kacper Biernacki klasa IIIB, Julia Bogucka klasa IIIA,
 Estera Krauze klasa IIIA

1.       III miejsce: Kacper Sitarek klasa IIIC, Dominik Kleparski klasa IIIc, Martyna Ulman klasa IIIA, Leszek Pala klasa IIIA,
Kamil Willman klasa IIIC, Nikola Stanilewicz klasa IIIA

2.      

XV Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny
W kategorii szkoły podstawowe - "Niepełnosprawni są wśród nas" II miejsce zajął Alex Kalinowski z klasy VIa

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas III
Laureatami  XIV Powiatowego Konkursu Ortograficznego z naszej szkoły, którzy wykazali się
bardzo dobrą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania
w życiu codziennym
zostały:
Dominika Hałaś (kl. IIIb),  Patrycja Toruńska (kl. IIIa) zajmując II miejsce oraz
Estera Krauze (kl. IIIa)
zajmując III miejsce.
Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs plastyczny na projekt plakietki w ramach realizacji programu edukacji
antytytoniowej „Nie pal przy mnie, proszę”. Konkurs odbył się 11.04.2015 r. na etapie
szkolnym. Adresowany był do uczniów klas I-III.
Wyniki konkursu:
I miejsce
: Kacper Biernacki  kl. III b, Adam Wróbel kl. I a, Nikola Stanilewicz  kl. III a,
Kacper Sitarek kl. III c, Julia Konury  kl. IIIb
II miejsce
: Róża Berus kl. I b, Julia Bogucka  kl. III a, Małgorzata Wolicka  kl. III a, Magdalena Pasierbek  kl. III c,
Dominika Hałaś  kl. III b, Natasza Twarkowska  kl. I a, Karol Makles  kl. III c, Filip Sobiech  kl. I
III miejsce
:  Bartosz Mikołajczyk  kl. II c, Lena Panek  kl. I a, Hanna Głowacka  kl. I a, Katarzyna Maciejewska  kl. III c,
Bartosz Staniewski  kl. I a
Prace Kacpra Biernackiego, Nikoli Stanilewicz i Adama Wróbla będą brały w udział w konkursie
na etapie powiatowym w PSS-E w Górze.

Konkurs recytatorski klas I-III
Dnia 30 marca 2015 roku odbył się konkurs recytatorski klas I-III. Udział w konkursie wzięło w sumie 51 uczniów.
Jury konkursowe przyznało następujące miejsca na poziomie klas
KLASY I
I miejsce:
Zuzanna Uba kl. I a, Wiktoria Gąszczak kl. I b
II miejsce: Hubert Utrajczyk kl. I c, Natalia Brojek kl. I a, Aleksander Pypeć kl. I a
III miejsce: Zofia Miszczuk kl. I a, Hubert Korol kl. I a, Oliwer Sobański kl. I c, Oliwia Plewka kl. I d
KLASY II
I miejsce:
Oliwia Koszowska kl. II a, Nikola Turbiarz kl. II b, Julia Wojtyczka kl. II b, Oliwia Żych kl. II b,
Mateusz Knihnicki kl. II c
II miejsce: Natalia Sawczyszyn kl. II a, Julia Węglewska kl. II c
III miejsce: Klaudia Wawrzykowska kl. II a, Maja Cebenko kl. II a, Magdalena Paluszkiewicz kl. II b
KLASY III
I miejsce:
Jan Wróbel kl. III b, Hanna Górecka kl. III b
II miejsce: Filip Grabowski kl. III b, Amelia Lewandowska kl. III a, Magdalena Pasierbek kl. III c,
Igor Noga kl. III c
III miejsce: Kucharska Ewa kl. III c

W marcu w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla klas I – III pt. ,,Pisanki, pisanki”.
W konkursie wzięło udział 13 uczniów. Prace wszystkich uczniów były ciekawe i estetycznie wykonane.
Spośród wszystkich wybrano i nagrodzono prace następujących uczniów:
I miejsce: -Zuzanna Latka kl. III b, Karolina Burdziuk kl. III b, Marcelina Guścin kl. III b
II miejsce: Julia Konury kl. III b, Ola Ćwierz kl. III b, Zuzanna Mucha kl. III b
III miejsce: Ewa Kucharska kl. III c, Dominika Hałaś kl. III b, Oliwia Koszowska kl. II a

Ogólnopolski Konkurs Multimedialny – „Przyjaciel Lasu” pod honorowym patronatem Prezydenta
Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego – etap szkolny
W konkursie uczestniczyło 4 uczniów klas:
Kl. V b – Michał Witkowski    Im
Kl. VI a – Michał Janusz         II m
Kl. VI b – Adam Zeid              II m
Kl. VI d – Kamil Pacyga          II m

XV Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny - etap szkolny
I miejsce - Alex Kalinowski kl. VIa
II miejsce - Błażej Kordiak  kl. VIa
III miejsce - Michał Janusz kl. VIa

POWIATOWY KONKURS  ORTOGRAFICZNY DLA KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 – ETAP SZKOLNY, KTÓRY ODBYŁ SIĘ 05.03.2015 R.
Wyniki konkursu :
I miejsce:
Dominika Hałaś  kl. III b, Zuzanna Latka    kl. III b, Patrycja Toruńska  kl. III a, Estera Krauze  kl. III a
II miejsce: Zuzanna Mucha  kl. III b, Julia Bogucka  kl. III a, Karolina Burdziuk  kl. III b
III miejsce: Patryk Zieleń  kl. III a, Ewa Kucharska  kl. III c
Osoby, które zdobyły pierwsze miejsce będą reprezentować szkołę na konkursie powiatowym w PCDN.
Gratulujemy zwycięzcom!

VI edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego „Zostań Mistrzem Ortografii”
III miejsce - Olga Narwid VIb
wyróżnienie - Daria Toruńska Va

Międzyświetlicowy Turniej Gry w Warcaby
I miejsce- Igor Noga
III miejsce- Ewa Kucharska

Ogólnopolski Konkurs na „PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ FRYDERYK CHOPIN
W MOIM REGIONIE" - szkolny

I msc – Alex Kalinowski klasa VIa
II msc – Aleksander Żywień klasa VIc
III msc – Piotr Kołata klasa VIb

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Bliżej natury pt. Żyj w czystym pięknym świecie"
III msc - Hanna Jankowska Vb, Aleksandra Michalska Vb, Marcin Wawer Vb

Gminny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym Akcji „Stop! Dziecko na drodze”
I miejsce - Patrycja Toruńska IIIa, Patryk Zieleń IIIa, Leszek Pala IIIa

Gminny Konkurs Plastyczny „Odbierz paragon”
I miejsce - Zuzanna Latka IIIb

III miejsce - Aleksandra Ćwierz IIIb

wyróżnienie - Oliwia Latka IIc, Maja Cebenko IIa, Oliwia Koszowska IIa, Marta Dokładańska IIa,
Zuzanna Mucha IIIb, Olivier Dańko IIc,
Amelia Grabowska IIIc

Dnia 09-01-2015 r. w szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpus.
W konkursie wzięło udział 25 uczniów -  7 osób  z klasy IV,  7 osób  z klasy V oraz   11 osób
z klasy VI.Konkurs miał formę testu składającego się z 26 pytań. Do każdego pytania podane
są 4 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa
Wyniki konkursu  OLIMPUS- Matematyka
KLASY IV
I msc etap szkolny   Mastalerz Bartosz - IV b
II msc etap szkolny  Kulesza Jacek - IV b
III msc etap szkolny   Góral Weronika - IV b
Klasy V
I msc etap szkolny   Wawer Marcin  -Vb
II msc etap szkolny  Witkowski Michał - V b
III msc etap szkolny  
Zdanowicz Mateusz - V b
Klasy VI
I msc etap szkolny   Kalinowski Alex - VIa
II msc etap szkolny  Kapłon Ewa - VI b
III msc etap szkolny  Izdebska Wiktoria - VI d
III msc etap szkolny   Kleparski Adrian- - VI d

Szkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym klas trzecich

I msc - klasa IIIa

II msc - klasa IIIb

III msc - klasa IIIc

Gminny Konkurs „Ekoprodukt 2014”
klasy 4-6
wyróżnienie - Michał Janusz VIa
klasy 1-3
III miejsce - Karolina Burdziuk IIIb
wyróżnienie - Nicole Stocka IIIb,
Oliwia Koszowska IIa

XII Powiatowy Turniej „Dzień Matematyki i Sportu”
IV miejsce - Julia Kajetańczyk VIa, Aleksandra Gorwa VIb, Ewa Kapłon VIb, Ewa Godyla Va
Martyna Kładny Va, Kamil Majewski Va, Sebastian Sobczyk Va, Marcin Wawer Vb, Michał Witkowski Vb,
Mateusz Zdanowicz Vb

Gminny Konkurs plastyczny „Mój wakacyjny dzień”
I msc - Dominika Hałaś IIIb
III msc -
Oliwia Latka IIc

Ogólnopolski Konkurs Informatyczno - Plastyczny „Życie i Twórczość Władysława 
Broniewskiego – Obrazem Malowana”
I miejsce – Błażej Kordiak VIa

Ogólnopolski Konkurs na scenariusz na spot filmowy promujący bezpieczne i odpowiedzialne
korzystanie z Internetu

II miejsce - Alex Kalinowski, VIaJakub Skiba VIa, Damian Maćkowiak VIa,
Igor Ratajczak VIa, Błążej Kordiak VIa, Dominika Rzeźwicka VIa, Wiktoria Jakubowska VIa,
Patrycja Lis VIa, Julia Kajetańczyk VIa, Filip Lubas VIa,
Szymon Górczak VIa

„Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua.Plus”
laureat III stopnia - Daria Toruńska Va, Alex Kalinowski VIa
laureat IV stopnia - Piotr Kołata VIb
laureat V stopnia -
Hanna Jankowska Vb

Regionalny Konkurs Poetycki „Europa naszym domem jest”

I msc - Natasza Baworowska Vb
III msc -Hanna Jankowska Vb
specjalne wyróżnienie:Adam
Jakubczyk Vb

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „EKOLOG - POETA” - WIERSZ

25 LUTEGO odbył się szkolny konkurs pt. „Ekolog – poeta”. Zadaniem dzieci było napisanie
 wiersza na temat – Las domem zwierząt. Komisja przyznała następujące miejsca:
I miejsce: Michał Lis – kl. II a, Kacper Skrzynecki kl. II a, Jan Wróbel kl. III b, Hanna Górecka kl. III b, Wiktoria Mielcarek kl. III b

Prace dzieci, które zajęły I miejsce zakwalifikowane zostały do Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego.

II miejsce: Natasza Twarkowska kl. I a, Lena Panek kl. I a, Dominik Spieć kl. I a, Joanna Kamińska kl. I c, Julia Wojtyczka kl. II b

III miejsce: Julia Mielcarek kl. III b, Kacper Biernacki kl. III b, Angelika Piekarnik kl. III a

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY„LAS DOMEM ZWIERZĄT”

PRACA PLASTYCZNA
25 lutego odbył się szkolny konkurs ekologiczny „Las domem zwierząt”. Komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce w konkursie zajęły prace następujących osób: Marta Dokładańska kl. II a, Kacper Skrzynecki kl. II a,
Amelia Lewandowska kl. III a, Michelle Pisano kl. III b, Dominika Hałaś kl. III b

Prace te zostały wysłane na Ogólnopolski Konkurs do Gryfina Śląskiego.

  II MIEJSCE: 
Klasy I :
Hanna Pelczar kl. I a, Górski Dawid kl. I b, Zdanowicz Judyta kl. I b, Gąszczak Wiktoria kl. I b, Berus Róża kl. I b,
Ochnia Hubert kl. I b

III MIEJSCE:  Lena Panek kl. I a, Natasza Twarkowska kl. I a, Alan Stojanowski kl. I a, Hubert Ochnia kl. I b, Alicja Turtek kl. I c,
Hubert Utrajczyk kl. I c,   Joanna Kamińska kl. I c, Inga Rękosiewicz kl. I d

 Klasy II

II miejsce: Joanna Sumara kl. II,Julia Wojtyczka kl. II b
III miejsce: Maja Gubańska kl. II b,  Kacper Stojanowski kl. II a                                                                            

 KLASY III

II MIEJSCE: Patrycja Krac kl. III a, Nikola Stanilewicz kl. III a, Julia Bogucka kl. III a, Julia Mielcarek kl. III b,
Wiktoria Mielcarek kl. III b, Nikola Stocka kl. III b

III MIEJSCE: Angelika Piekarnik kl. III a, Małgorzata Wolicka kl. III a, Karolina Burdziuk kl. III b, Aleksander Rogasik kl. III b,
Zuzanna Zmuda kl. III b, Julia Konury kl. III b, Olaf Szczepaniak kl. III b

 PRACA PRZESTRZENNA

I miejsce - Martyna Ulman kl. III a

KONKURS  PLASTYCZNY „ILUSTRACJA DO WYBRANEGO UTWORU BRACI GRIMM’ – ETAP SZKOLNY

Wyniki konkursu :
- na poziomie klas I
I miejsce :
Natasza Twarkowska  I a, Lena Panek  I a, Zofia Miszczuk  I a
II miejsce : Marta Maślak  I a, Zuzanna Uba  I a, Judyta Zdanowicz  I a
III miejsce : Kacper Niewrzał  I a, Maciej Kosek  I b, Aleksander Stach  I b, Magdalena Juskowiak  I b

- na poziomie klas II
I miejsce :
Marta Dokładańska  II a
II miejsce : Hubert Głuszko  II a

 - na poziomie klas III
I miejsce :
Zuzanna Latka  III b ,   Karolina Burdziuk  III b, Dominika Hałaś  III b, Julia Mielcarek  III b, Marcelina  Guścin  III b
II miejsce : Karol Makles  III c, Wiktoria Mielcarek  III b, Magdalena  Pasierbek  III b, Szymon Pacyga  III c, Julia Bogucka III a
III miejsce : Igor Noga III c, Kacper Sitarek III c, Amelia Grabowska  III c, Wiktor Graczyk  III c, Wiktor Janik  III b, Julia  Konury  III b

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

KLASY PIERWSZE

I miejsce: Patrycja Matkowska kl. I a,  Magdalena Juskowiak kl. I b, Wiktoria Gąszczak kl. I b

II miejsce: Dawid Górski kl. I b, Inga Rękosiewicz kl. I d, Oliwier Sobańsk kl. I c

III miejsce: Zuzanna Uba  kl. I a, Dominik Spieć kl. I, a Gabriela Licygiewicz kl. I a

KLASY DRUGIE

I miejsce: Klaudia Wawrzykowska kl. II a, Marianna Grabowska  kl. II b

II miejsce: Natalia Sawczyszyn kl. II a, Julia Wojtyczk kl. II b, Jakub Uglik kl. II c            

III miejsce: Julia Jasek kl. II a, Dawid Mackiewicz kl. II b, Jakub Jakimowicz kl. II c

KLASY TRZECIE

I miejsce: Dominika Hałaś  kl. III b, Zuzanna Latka kl. III b, Ewa Kucharska kl. III c

II miejsce: Nikola Stanilewicz kl. III a, Zuzanna Mucha kl. III b, Patryk Zieleń  kl. III b

III miejsce: Dominik Kleparski kl. III c, Małgorzata Wolicka  kl. III a, Julia Bogucka kl. III a, Amelia Lewandowska kl. III a 

                   

 

Rok szkolny 2013/2014

Dnia 4 czerwca odbył się Szkolny Konkurs „Sudoku” dla uczniów klas I – III. Celem konkursu
była popularyzacja łamigłówek i logicznego myślenia.
Laureatami konkursu zostali:
Klasa I

miejsce I : Julia Kucharska kl. I c, Jakub Uglik kl. I c

miejsce II : Marieta Jaremowicz kl. I a, Natalia Sawczyszyn kl. I a, Marianna Grabowska kl. I b,

                    Mateusz Knihnicki kl. I c

miejsce III : Marta Dokładańska kl. I a, Sebastian Tomczyk kl. I c,  Jakub Jakimowicz kl. I c

Klasa II

miejsce I : Karolina Burdziuk kl. II b, Ewa Kucharska kl. II c

miejsce II : Julia Bogucka kl. II a, Filip Grabowski kl. II b, Dominika Hałaś kl. II b

miejsce III : Patrycja Toruńska kl. II a, Martyna Ulman kl. II a, Wiktor Janik kl. II b,

                     Szymon Rosiński kl. II c

Klasa III

miejsce I : Dominik Nieborak kl. III a

miejsce II : Kinga Grabowiecka kl. III a

miejsce III : Bartosz Utrajczyk kl. III a, Mateusz Weidlich kl. III a, Aleksandra Najdzinowicz kl. III a,

                    Oliwia Siecla kl. III a, Mateusz Górczak kl. III b, Dagmara Jaremowicz kl. III b,

                    Bartosz Mastalerz  kl. III b.

 

Dnia 21 maja 2014 roku  w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Miejskiej w Górze odbyło się podsumowanie
konkursu  plastycznego - „Ilustracja do wybranego utworu Wandy Chotomskiej”.

 grupa wiekowa –Szkoła Podstawowa  klasy I-III

II miejsce : Michelle Pisano kl. II b

Wyróżnienia:

Filip Grabowski kl. II b, Szymon Pacyga kl. II c,  Igor Noga kl. II c,  Bartosz Szczęśniak kl. II c

 

Dnia 01.06.2014 r.  podczas gminnych obchodów Dnia Dziecka w sali widowiskowej Domu Kultury dokonano
uroczystego podsumowania konkursu literacko – plastycznego „Przygody młodego górowianiana”.

Uczniowie szkoły podstawowej (kl. I, II, III)

 I miejsce –  Dominika Hałaś kl. II b, Mateusz Janik  kl. III b Radek Sadowczyk  kl. III b

II miejsce – Otylia Wawrzeńczak kl. III b,  Bartosz Szymek  kl. III b

III miejsce – Amelia Lewandowska  kl. II a, Emilia Kucharska kl. III a, Weronika Góral kl. III b,  Zuzanna Zmuda kl. III b

Wyróżnienia:
Julia Bogucka  kl. II a
Aleksandra Ćwierz  kl. II b
Bartosz Mastalerz  kl. III b
Maciej Uściło  kl. III b
Patrycja Toruńska  kl. II a
Mateusz Weidlich  kl. III a
Angelika Piekarnik  kl. II a

Uczniowie szkoły podstawowej (kl. IV, V, VI)

I miejsce  - Szymon Zbojna  kl. IV a
III miejsce - Olimpia Dimitriu  kl. IV b

Wyróżnienia:
Natasza Baworowska  kl. IV 
Ewa Zembroń  kl. VI a
Adam Jakubczyk  kl. IV b
Michał Witkowski  kl. IV b

 

Dnia 04 czerwca 2014 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze dokonano podsumowania
konkursów z zakresu edukacji antytytoniowej ogłoszonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Górze.

Laureatami konkursu na zakładkę do książki pod hasłem „Palenie szkodzi” zostali:

I m. Otylia Wawrzeńczak kl. III b

III m. Dominika Hałaś kl. II b

wyróżnienia: Martyna Uba kl. III b

W konkursie na najlepszą prezentację multimedialną pod hasłem „Dziękuję nie palę”

I m. Jagoda Kroczyńska kl. VI a

II m. Maria Mikoluk kl. V a

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE WAKACJE”

KLASY PIERWSZE

I m.     Julia Wojtyczka I b

            Marianna Grabowska I b

II m.   Oliwia Koszowska Ia

           Zofia Rybicka I a

           Joanna Surma I b

III m.  Maja Gubańska I b

          Julia Kucharska I c

          Bartosz Nanowski  I a

KLASY DRUGIE

I m.     Ewa Kucharska II c

            Amelia Lewandowska II a

II m.    Karolina Burdziuk II b

            Maja Pawłowska II c

            Aleksandra Ćwierz II b

III m.   Małgorzata Wolicka II a

            Magdalena Pasierbek II c

            Estera Krauze II a

KLASY TRZECIE

I m.    Aleksandra Najdzinowicz III a

          Otylia Wawrzeńczak  III  b

II m.   Ewelina Klaczyńska III b

           Emilia Kucharska III b

           Kacper Gubański   III b

III m.  Bartosz Sawicki  III a

           Martyna Uba   III b

           Kinga Grabowiecka   III a

Ogólnopolski sukces ucznia kl. III b
W bieżącym roku szkolnym (2013/2014), nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie pod nazwą:
 ”Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas na Tysiąclecia” organizowanym przez fundację „Bo Warto” z Warszawy.
Celem tego projektu było upowszechnienie wiedzy o osobie, życiu i działalności Stefana Kardynała Wyszyńskiego
oraz kształtowanie postaw uczestników Projektu i promowanie wartości, którym wierny był Prymas Tysiąclecia.
Koordynatorkami projektu były panie Aneta Grabowska i Anna Mikoluk
Z projektem związany był konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III oraz konkurs na album dla uczniów klas IV – VI. 
W konkursach tych wzięło udział 34 uczniów naszej szkoły.
Na etapie szkolnym konkursu zostały nagrodzone następujące osoby, których prace przeszły do finału konkursu:
W kategorii klas I – III:
I miejsce - Mateusz Górczak, kl. III B
II miejsce - Filip Grabowski, kl. II B
III miejsce - Karol Makles, kl. II C
W kategorii klas IV- VI:
I miejsce - Aleksandra Michalska, Hanna Jankowska, Michał Witkowski, Adrianna Mariampolska, Magdalena Dokładańska, kl. IV b
II miejsce - Szymon Górczak, kl. V a, Jakub Grabowski kl. VI a
III miejsce - Michał Janusz, kl. V a
W ogólnopolskim finale konkursu II miejsce w kategorii klas I – III zajął Mateusz Górczak z kl. III B. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny klas I - „ZIEMIA – MÓJ ZIELONY DOM”
I miejsce :  Mikołaj Kasperski kl. I b
                    Nikola Turbiarz kl. I b
                     Jonasz Jankowiak kl. I a
                     Kacper Stojanowski kl. I a
II miejsce:  Maja Cebenko kl. I a
                     Julia Wojtyczka kl. I b
                     Natalka Sawczyszyn kl. I a
III miejsce: Bartosz Mikołajczyk kl. I c

Konkurs plastyczny klas II-"Jestem eko" 
I miejsce :  Nikola Stanilewicz kl. II a
                    Norbert Siecla kl.
II a
II miejsce:  Amelia Lewandowska kl. II a
                    Dominika Hałaś kl. II b
                   Hanna Rewienko kl. II c
III miejsce: Wiktoria Pacyna kl. II a
                     Michalski Kacper kl. II a

Konkurs plastyczny klas II   "Jestem eko" - forma przestrzenna
I miejsce – Julia Bogucka kl. II a
                  Madgalena Pasierbek kl. II c
II miejsce – Aleksandra Wildeman kl. II c
                  Szymon Pacyga kl. II c
                  Kacper Sitarek kl. II c
III miejsce – Martyna Olesz kl. II c
                    Michelle Pisano kl. II b

Konkurs fotograficzny klas III - "Wiosna w przyrodzie"
I miejsce
:  Otylia Wawrzeńczak kl. III b
                     Kacper Gubański kl. III a
                     Ewelina Klaczyńska kl. III a
II miejsce:  Aleksandra Najdzinowicz kl. III a
                     Dominik Nieborak kl. III a
III miejsce:  Emilia Kucharska kl. III a
                      Bartosz Mastalerz kl. III b
                      Julia Wiśniewska kl. III b

W "Ogólnopolskim Konkursie Sieciaki tu byłem" w miesiącu kwietniu I miejsce zajął
Michał Witkowski z klasy IVb

Galileo - Matematyka
Dnia 05-03-2014 r. w szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - Galileo.
W konkursie wzięło udział 41 uczniów -  8 osób  z klasy IV,  18 osób  z klasy V oraz   15osób z klasy VI.
Konkurs miał formę testu składającego się z 26 pytań. Do każdego pytania podane są 4 odpowiedzi,
z których jedna jest prawidłowa

Oto wyniki:

Wawer Marcin IV b - Dyplom wyróżnienia

Matkowska Dominika VIa -  Dyplom Laureata

Głuszek Mateusz VIa -  Dyplom Laureata

Goszczyk Julia VIb -  Dyplom wyróżnienia

Gajowczyk Zuzanna VIb -  Dyplom wyróżnienia

Burdziuk Agata VIa -  Dyplom wyróżnienia

Gratulujemy !!!!
Iwona Błaszczyk, Renata Wawer

Quiz „Historia pieniądza rozstrzygnięty”
Przypominamy, że konkurs ten odbył się tuż po obejrzeniu prezentacji pt. „Historia pieniądza” i wzięli
w nim udział wszyscy czwartoklasiści. Był to test wyboru. Składał się on z piętnastu pytań zamkniętych,
których odpowiedzi znajdowały się w prezentacji. Oto uczniowie, którzy na wszystkie pytania udzielili
prawidłowe odpowiedzi:
Klasa IV a
Katarzyna Galus
Aleksandra Janas
Bartosz Łasisz
Cyprian Suty
Daria Toruńska
Dorota Żegleń

Klasa IV b
Marcin Wawer,
Adam Jakubczyk,
Michał Witkowski,
Kacper Fijałkowski,
Michał Sokołowski,
Hanna Jankowska
Tomasz Łysek,

Klasa IV c
Anastazja Rodziewicz,
Kacper Sozański,
Emilia Kubicka,
Jakub Bukowski
Gratulujemy zwycięzcom!  

                                                                                     Wioleta Leśniak, Jolanta Wilkosz    

 

W XIV Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym

I miejsce - Mateusz Głuszek kl. VIa

III miejsce - Izabela Szendzina kl. VIc

Finaliści: Agata Burdziuk kl. VIa,  Jakub Grabowski kl. VIa, Agata Sokołowska kl. VIa, Zuzanna Staszkiewicz kl. VIa,
Maria Kulesza kl. VIc,  Zuzanna Pankiewicz kl. VIc, Dawid Najdzinowicz kl. VIb

Wyniki etapu Szkolnego Konkursu Matematycznego

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Liczba punktów

Imię i nazwisko nauczyciela uczącego

1.       

Bartosz Utrajczyk

IIIa

25,5

Teresa Kajzer, Jolanta Wilkosz

2.       

Mateusz Weidlich

IIIa

25

Teresa Kajzer, Jolanta Wilkosz

3.       

Bartosz Mastalerz

IIIb

25

Grażyna Mrozowska

4.       

Szymon Rubis

IIIb

24,5

Grażyna Mrozowska

5.       

Ola Najdzinowicz

IIIa

24

Teresa Kajzer, Jolanta Wilkosz

6.       

Maciej Uściło

IIIb

24

Grażyna Mrozowska

7.       

Jacek Kulesza

IIIb

24

Grażyna Mrozowska

 

Konkurs plastyczny ,,Wiosenne kwiaty”
14 kwietnia został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pt.,,Wiosenne kwiaty ”.
W konkursie udział wzięło 18 uczniów z klas I  i III , uczęszczających do świetlicy szkolnej.
Zadaniem dzieci było własnoręczne wykonanie kwiatka  techniką dowolną z zachowaniem
formy przestrzennej, przy wykorzystaniu dowolnie dobranych materiałów. Komisja
konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę samodzielność, staranność, pomysłowość a także zastosowany materiał.
Organizatorką konkursu była p. Małgorzata Szczepaniak, w jury natomiast: p. Agnieszka Uba i Joanna Śniechowska
Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:
KLASY  I :
I m. – Oliwia Koszowska I a
II m.- Zofia Rybicka I a
III m.- Roksana Nemeczek I a
KLASY  III :
I m.- Nikola Nemeczek III b
II m.- Kinga Garbacz III a
III m.- Julia Wiśniewska III b
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

                                                                                                                                        Małgorzata Szczepaniak

< zobacz zdjęcia>

Dnia 05-03-2014 r. w szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - Galileo.
W konkursie wzięło udział 41 uczniów -  8 osób  z klasy IV,  18 osób  z klasy V oraz   15osób z klasy VI.

Konkurs miał formę testu składającego się z 26 pytań. Do każdego pytania podane są 4 odpowiedzi,
z których jedna jest prawidłowa

Oto wyniki:
Wawer Marcin             – IV b - Dyplom wyróżnienia
Matkowska Dominika – VIa -  Dyplom Laureata
Głuszek Mateusz          – VIa -  Dyplom Laureata
Goszczyk Julia               – VIb -  Dyplom wyróżnienia
Gajowczyk Zuzanna     – VIb -  Dyplom wyróżnienia
Burdziuk Agata              – VIa -  Dyplom wyróżnienia
                                                                                                                                                Gratulujemy !!!!

W dniu 2 kwietnia 2014 roku odbył się Konkurs Głośnego Czytania. Wzięło w nim udział 14 uczniów
klas piątych. Uczestnicy czytali wybrany fragment lektury „W 80 dni dookoła świata” Verne’a.
Komisja brała pod uwagę płynność, poprawność, biegłość i wyrazistość czytania.
Wyniki:
I miejsce
– Wiktoria Izdebska Vd i Martyna Szabłowska Va
II miejsce  - Aleksander Żywień Vc
III miejsce – Kacper Mróz Vb

W "Ogólnopolskim Konkursie Sieciaki tu byłem" w miesiącu marcu I miejsce zajął
Michał Witkowski z klasy IVb

W dniu 24 marca 2014 roku odbył się Konkurs Głośnego Czytania. Wzięło w nim udział 10 uczniów klas szóstych.
Uczestnicy czytali wybrany fragment lektury „Sposób na Alcybiadesa” Niziurskiego.
Komisja brała pod uwagę płynność, poprawność, biegłość i wyrazistość czytania.
Wyniki:
I miejsce
– Julia Goszczyk VIb
II miejsce  - Martyna Witek VIc i Wioletta Stefańczyk VIc
III miejsce – Mateusz Głuszek VIa

W dniu 20 marca 2014 roku odbył się Konkurs Głośnego Czytania. Wzięło w nim udział 12 uczniów
klas czwartych. Uczestnicy czytali wybrany fragment lektury „Charlie i fabryka czekolady” Dahl.
Komisja brała pod uwagę płynność, poprawność, biegłość i wyrazistość czytania.
Wyniki:
I miejsce
– Natasza Baworowska IVb
II miejsce  - Emilia Kubicka IVc
III miejsce – Weronika Kaszkur IVc i Aleksandra Michalska IVb

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY „W gabinecie Sowy” przeprowadzony w klasie 2b.
Wybrano trzy najbardziej interesujące prace.
I miejsce zajęła praca Karoliny Burdziuk
II miejsce – Jakuba Głowackiego
III miejsce – Hanny Góreckiej

W XIV Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym - etap szkolny

I miejsce - Mateusz Głuszek kl. VIa

II miejsce - Izabela Szendzina kl. VIc

III miejsce - Zuzanna Staszkiewicz kl. VIa

Wyróżnienie: Agata Burdziuk kl. VIa,  Jakub Grabowski kl. VIa, Agata Sokołowska kl. VIa, Maria Kulesza kl. VIc,
 Zuzanna Pankiewicz kl. VIc, Dawid Najdzinowicz kl. VIb

W miesiącu listopadzie uczniowie Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody brali udział w  XXVII
edycji Konkursu „Mój las” pod hasłem Moje obserwacje przyrody poczynione w czasie wycieczki
do lasu. Do konkursu wysłano 5 prac w formie albumów. I nagrodę zdobyła uczennica
klasy IV b – Olimpia Dimitriu, która będzie reprezentować szczebel ogólnopolski, natomiast
2 uczniów otrzymało wyróżnienia: Wiktor Mikołajczyk z klasy VI a oraz Natasza Baworowska
 z klasy IV b. Opiekunem jest p. Marzena Gardys

W "Ogólnopolskim Konkursie Sieciaki tu byłem" w miesiącu lutym I miejsce zajął
Michał Witkowski z klasy IVb

W Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym mamy laureata. Jest nim uczeń klasy VI a Jakub Grabowski.
Zdobył tytuł Laureata V miejsca na poziomie klas szóstych.  Uczeń Dawid Najdzinowicz zajął IX miejsce
i tym samym zdobył tytuł laureata IX miejsca, a uczennica Julia Goszczyk  tytuł laureata X miejsca.
Oboje reprezentują klasę VIb.  Opiekun – M.Gardys

Dnia 22 stycznia 2014 roku przeprowadzony został szkolny etap konkursu recytatorskiego „Pegazik”,
w którym udział wzięło 22 uczniów z klas IV – VI. Komisja konkursowa oceniała interpretację utworu,
dobór repertuaru, kulturę słowa, ogólny wyraz artystyczny. Do etapu gminnego zakwalifikowały
się następujące osoby:

  1. Olimpia Dimitriu – kl. IV b
  2. Aleksander Żywień – kl. V c
  3. Ewa Zembroń – kl. VI b

Etap gminny odbędzie się do 14 lutego 2014 roku w Domu Kultury w Górze.
Ponadto jury postanowiło wyróżnić najlepsze recytacje.
II miejsce w szkole:
1. Kacper Mróz – V b
2. Julia Goszczyk – VI b
3. Julia Kajetańczyk – V a
III miejsce w szkole:
1. Wiktoria Izdebska  – V d
2. Hanna Jankowska – IV b
3. Michał Witkowski– IV b

Dnia 20 stycznia 2014 roku przeprowadzony został szkolny etap konkursu ortograficznego
„Zostań Mistrzem Ortografii”, w którym udział wzięło 27 uczniów z klas IV – VI.Do etapu
gminnego zakwalifikowały się następujące osoby:

  1. Agata Burdziuk z klasy VI a
  2. Wiktoria Izdebska z klasy V d
  3. Julia Goszczyk z klasy  VI b

Dnia 24.01.2014r. odbył się Finał IV Powiatowego Konkursu Geograficzno-Językowego .                        
Wzięło w nim udział 25 uczniów klas IV-VI z 8 szkół podstawowych powiatu górowskiego.
Uczeń z naszej szkoły Mateusz Głuszek z klasy VI A został laureatem i zajął drugie miejsce
.
Uczeń  musiał popisać się dużą wiedzą na temat geografii, kultury i sztuki Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
 Gratulujemy Mateuszowi znakomitej wiedzy i zajęcia tak wysokiego miejsca.

 

W Ogólnopolskim Konkursie na „PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ MOJE SPOTKANIA
Z MUZEAMI FRYDERYKA CHOPINA
na etapie szkolnym uczestniczyło 7 uczniów z klas IV – VI.
Im. – Mateusz Głuszek klasa VIa
IIm. – Zuzanna Staszkiewicz klasa VIa

W grudniu 2013 r. nasi uczniowie wzięli udział w III Konkursie Powiatowym Piosenki o  tematyce
świąteczno- zimowej pt.,,Zimowy koncert”, który odbył się w Czerninie. Etap powiatowy poprzedzony
był etapem szkolnym, w którym Wiktoria Witek i Wiktoria Izdebska z Vd oraz Martyna Szabłowska
z klasy Va zostały wybrane, aby prezentować naszą szkołę na etapie powiatowym. Gratulujemy wszystkim
uczennicom, ponieważ wszystkie zaprezentowały się bardzo dobrze
. Szczególne gratulacje dla Wiktorii
Izdebskiej, która zdobyła II miejsce z piosenką ,,Holly Leaves and Christmas Trees”.
Serdecznie Gratulujemy!!!!!

Konkurs czytelniczo-plastyczny „Franklin” przeprowadzony w klasie 2c. Nagrodzono trzy prace:
Magdaleny Pasierbek (I msc)
Ewy Kucharskiej (II msc)
Amelii Grabowskiej (III msc)

Powiatowy Konkurs  Plastyczny ,,Zabytki Ziemi Górowskiej”.
3 grudnia 2013 r.  w Bibliotece Miejskiej w Górze odbyło się podsumowanie    VI edycji Powiatowego
Konkursu  Plastycznego ,,Zabytki Ziemi Górowskiej”. Celem konkursu było uwrażliwienie  na piękno
otoczenia  oraz rozwijanie zainteresowań kulturą i sztuką.  Konkurs miał również za zadanie podtrzymywanie
poczucia tożsamości  z regionem i wyłanianie  młodych talentów.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych .
Warunkiem uczestnictwa było wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną w formacie A3 lub A4 .
Na konkurs wpłynęło 81 prac, z których wyróżniono dwie z naszej szkoły.
I miejsce przyznano Dominice Rzeźwickiej z Va 
II miejsce – Oliwii Kazyace   z VIb.

26 listopada 2013 roku odbył się „Misiowy Konkurs Czytelniczy”, który miał formę testu wyboru
oraz zawierał pytania otwarte. Pytania dotyczyły misiów i tych małych, i tych dużych. Można było
w sumie zdobyć 33 punkty.
I miejsce – Agata Sokołowska VIa              25/33 pkt.
II miejsce – Jagoda Kroczyńska VIa            19/33 pkt.
III miejsce – Maria Mikoluk Va                     16,5/33 pkt.

21. 11. 2013 odbył się Ogólnopolski Konkurs Językowy Pingwin z języka angielskiego.
Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca:
Uczeń  klasy VI A  - Mateusz Głuszek został laureatem i zajął II miejsce
Uczeń klasy V C  - Oskar Iwanowski został laureatem i zajął III miejsce
Uczennica klasy IV A -  Daria Toruńska został laureatem zajmując siódme miejsce
 Gratulujemy i wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

W Ogólnopolskim Konkursie na „Logo Google Mój pomysł na pomaganie innym” na etapie
szkolnym uczestniczyło 25 uczniów z klas IV – VI.
Im. – Kamil Pacyga klasa Vd
IIm. – Ewa Kapłon klasa Vb
IIIm. – Olimpia Dimitriu klasa IVb

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY „Miś Remiś” przeprowadzony w klasach 3a i 3b
Nagrodzono trzy prace w klasie 3a:
I miejsce Macieja Zielenia
II miejsce Kingi Garbacz
 III miejsce Aleksandry Najdzinowicz

Nagrodzono trzy prace w klasie 3b:
I miejsce Tomasza Pieńkosa
 II miejsceMai Grochowiak
III miejsce Jacka Kuleszy

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY „Koszmarny Karolek czyta książkę” przeprowadzony w klasie 2b
Nagrodzono trzy prace:
I miejsce Huberta Nowackiego
II miejsce Aleksandra Rogasika
 III miejsce Filipa Grabowskiego

„Czy znasz Stefka Burczymuchę?” – konkurs czytelniczy klas II
I miejsce
– Amelia Lewandowska II a (13 pkt.), Estera Krauze II a (13 pkt.), Patrycja Toruńska II a (13 pkt.),
Wiktoria Pacyna II a (13 pkt.), Dominika Hałaś II b (13 pkt.), Aleksander Rogasik II b (13 pkt.),
Olaf Szczepaniak II b (13 pkt.), Wiktor Janik II b (13 pkt.), Kacper Biernacki II b (13 pkt.),
Filip Grabowski II b (13 pkt.), Julia Konury II b (13 pkt.), Zuzanna Mucha II b (13 pkt.)
II miejsce – Gabriela Gała II a (12,5 pkt.), Karolina Burdziuk II b (12,5 pkt.), Patryk Zieleń II a (12,5 pkt.),
 Julia Bogucka II a (12,5 pkt.)
III miejsce – Ewa Kucharska II c (12 pkt.), Angelika Piekarnik II a (12 pkt.), Nikola Stanilewicz II a (12 pkt.)

„Czy znasz Stefka Burczymuchę?” – konkurs czytelniczy klas III
I miejsce
– Mateusz Weidlich III a (13 pkt.)
II miejsce – Mateusz Górczak III b (12,5 pkt.), Oliwia Tomaszczyk III a (12,5 pkt.),
Kamil Półchłopek III a (12,5 pkt.), Bartosz Utrajczyk III a (12,5 pkt.), Bartosz Mastalerz III b (12,5 pkt.),
Maciej Uściło III b (12,5 pkt.)
III miejsce – Martyna Uba III b (12 pkt.), Jagoda Berus III a (12 pkt.)


Bieg Niepodległości – 11.11.2013r.
11 listopada 2013r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XX Ogólnopolskim Biegu Niepodległości na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze.
W biegu naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa uczniów klas I – III oraz IV – VI, którzy startowali na różnych dystansach ( 100m, 500m, 1400m), zajmując wysokie lokaty:
Bieg Maluchów na 100 m rocznik 2007 i młodsi:
II miejsce - Marietta Jaremowicz - IA

III miejsce - Marta Dokładańska - IA
Bieg na 500m rocznik 2004 – 2006:                                                                                                       
 
I miejsce – Sebastian Sobczyk – IVA  w kategorii „Open” i I miejsce w kategorii „Najlepszy Zawodnik Powiatu Górowskiego”                                                                                                                                          
III miejsce – Zuzanna Zmuda – IIIB  w kategorii „Open” i II miejsce w kategorii „Najlepsza Zawodniczka Powiatu Górowskiego”                                                                                                   
III miejsce Oliwia Tomaszczyk – IIIA  w kategorii  „Najlepsza Zawodniczka Powiatu Górowskiego”
Bieg na 1400m rocznik 2001 – 2003: kategoria „Najlepszy Zawodnik Powiatu Górowskiego” 
II miejsce – Agata Burdziuk – VIA
III miejsce – Ewa Godyla – IVA  
III miejsce – Wiktor Mikołajczyk – VIA
Uczniowie biorący udział w biegu: rocznik 2004 - 2006
Magdalena Krzywiec –VIB, Patrycja Gała – VIB, Maria Kulesza – VIC, Martyna Witek – VIC, Nikol Popowicz – VIC, Agata Burdziuk – VIA, Wiktoria Martyna – VIA, Anna Łuczak – VC, Justyna Mochol – VC, Natalia Gulecka – VD, Amelia Janas – VD, Wiktoria Witek – VD, Ewa Godyla – IVA, Dorota Żegleń – IVA, Weronika Kaszkur – IVC, Paulina Rzeźwicka – IVA, Dominika Rzeźwicka – VA, Martyna Szabłowska – VA, Wiktoria Siecla – VA, Wiktoria Lisowiec – VB, Ewa Kapłon – VB, Aleksandra Gorwa – VB, Dobrosława Śliwowska – IIIA, Damian Michalak IVB, Tomasz Rząsa – IVB, Michał Witkowski IVB, Tomasz Łysek – IVB, Kamil Garbacz – IVA, Sebastian Sobczyk – IVA, Igor Brojek – IVA, Wojciech Śliwowski – VA, Adam Zeid – VB, Kacper Mróz – VB, Błażej Graczyk – VC, Oskar Iwanowski – VC, Adrian Kleparski – VD, Jakub Sobański – VD, Łukasz Martyna – VD, Filip Sibilak – VIA, Wiktor Mokołajczyk – VIA, Maciej Make – VIA, Szymon Zbojna – VIA, Dawid Wójcik – VIA, Eryk Modrzejewski – VIB, Rafał Nowakowski – VIB


Konkurs Zdolny Ślązaczek 
Dnia 16.10. 2013 r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap "zDolnego Ślązaczka". Arkusze konkursowe wypełniali
uczniowie klas piątych i szóstych – 45 uczniów. 
Do etapu powiatowego "zDolnego Ślązaczka", który odbędzie się 14 listopada 2013 r., z naszej szkoły zakwalifikowały
się  dwie osoby:
Mateusz Głuszek – VI a
Dawid Najdzinowicz –VI b

Najsympatyczniejszy chłopiec 2013/2014

W związku z obchodzonym w szkole Dniem Chłopca Samorząd Uczniowski przeprowadził Plebiscyt na Najsympatyczniejszego
Chłopca w roku szkolnym 2013/2014.

W bibliotece szkolnej umieszczona została skrzyneczka, do której dziewczynki mogły wrzucać swoje propozycje.

Najwięcej głosów otrzymali następujący uczniowie:

I miejsce – Adam Jakubczyk z klasy IV b

II miejsce – Szymon Górczak – klasa V a

III miejsce – Kamil Majewski z klasy IV a

IV miejsce – Jakub Mikuś z klasy VI c.

Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 02.10.2013r. odbył się finał powiatowy w  Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców i dziewcząt. W rozgrywkach sportowych rywalizowały ze sobą drużyny z czterech szkół : Szkoła Podstawowa w Ślubowie, Szkoła Podstawowa w Wąsoszu, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Górze i Szkoła Podstawowa Nr 3 w Górze. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Agata Burdziuk – VIA, Magdalena Krzywiec – VIB, Maria Kulesza – VIC, Patrycja Lis – VIC, Sandra Szabuniewicz – VIC, Martyna Witek – VIC, Ewa Godyla – IVA, Patrycja Bodaj – IVB, Weronika Kaszkur – IVC, Martyna Szabłowska – VA, Aleksandra Gorwa – VB, Amelia Janas – VD, Wiktoria Witek - VD  zajęła I miejsce, natomiast drużyna chłopców  III miejsce. Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę na finale wojewódzkim, który odbędzie się 10.10.2013r. w Olszynie.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

19.04. 2013 odbył się XXI Ogólnopolski Konkurs Językowy „Test Oxford Plus” Uczniowie
 z naszej szkoły zajęli wysokie lokaty.
Laureaci:
 Piotr Kołata kl. IV b -  Laureat II stopnia
Kacper Mróz kl. IV b - Laureat  II stopnia
Mateusz Głuszek kl. V a - Laureat III stopnia
Alex Kalinowski kl. IV a - Laureat IV stopnia
Natalia Zdanowicz kl. VI b - Laureat V stopnia
Błażej Graczyk kl. IV c - Laureat V stopnia
Martyna Szabłowska  kl. IV a - Laureat V stopnia
Adam Zeid kl. IV b - Laureat V stopnia

17. 04. 2013 odbył się Ogólnopolski Konkurs Językowy Panda. 
Uczeń klasy V A  Mateusz Głuszek został laureatem i zajął III miejsce z wyróżnieniem

Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas III

I m-ce: Daria Toruńska kl.IIIA, Natasza Baworowska kl.IIIB

II m-ce: Katarzyna Galus kl.IIIA, Aleksandra Janas kl.IIIA

III m-ce: Emilia Kubicka kl.IIIC

W XIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym

II miejsce  - Hanna Różańska VIa

finaliści - Paulina Liskiewicz kl. VIa, Mateusz Duchniak kl. VIb

W XIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym - etap szkolny

I miejsce - Mateusz Duchniak kl. VIb

II miejsce - Paulina Liskiewicz kl. VIa

III miejsce - Hanna Różańka kl. VIa

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym pt. Sieciakowy Wojownik

Wyróżnienie - Sara Zawisła kl. VIb

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym pt Sieciaki bliźniaki

Wyróżnienie -  Ewa Kapłon kl. IVb, Martyna Weidlich kl. IVb

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym pt.  Proca na byki

III miejsce - Karina Dyba kl. Vb

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym pt. Symulator bezpiecznego Internetu

III miejsce -  Kamil Pacyga kl. IVd

W Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym pt. EkoRobiNet

Wyróżnienie - Błażej Kordiak kl IVa, Szymon Zbojna kl. Va

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. Sieciakowy Wojownik

I miejsce -Sara Zawisła kl. VIb

II miejsce - Dominika Rzeźwicka kl IVa

III miejsce - Szymon Zbojna kl. Va

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. Proca na byki

I miejsce -Karina Dyba kl. Vb

II miejsce - Agata Kamińska kl. VIb

III miejsce - Kamil Pacyga kl. IVd

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. Ekspertem bezpieczeństwa zostań i ty

I miejsce -Kamil Pacyga kl. IVd

II miejsce - Martyna Weidlich kl. IVb

III miejsce - Patrycja Gała kl. Vb

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. Symulator bezpiecznego Internetu

I miejsce -Kamil Pacyga kl. IVd

II miejsce - Karina Dyba kl. Vb

III miejsce - Zuzanna Gajowczyk kl. Vb

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. Sieciaki Bliźniaki

I miejsce - Izabela Szendzina kl.Vc

II miejsce - Ewa Kapłon kl IVb, Martyna Weidlich kl. IVb

III miejsce - Agata Kamińska kl. VIb

W Szkolnym  Konkursie Informatycznym EkoRobiNet

I miejsce - Błażej Kordiak kl. IVa

II miejsce - Szymon Zbojna kl. Va

III miejsce - Zuzanna Staszkiewiczkl. Va

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. Talizman Bezpiecznego Internetu

I miejsce - Michał Janusz IVa

II miejsce - Zuzanna Gajowczyk Vb

III miejsce -Karina Dyba Vb

 

W Szkolnym Konkursie Informatycznym pt. "Sieciakowe ZOO"

I miejsce - Martyna Weidlich kl. IVb

II miejsce - Szymon Zbojna kl. Va

III miejsce - Małgorzata Uść kl. Vb

W IV Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV-VI

III miejsce - Burdziuk Agata kl.VA

W Powiatowym Konkursie Piosenki o tematyce świąteczno - zimowej

I miejsce - Gała Patrycja kl.VB

wyróżnienie - Goszczyk Julia kl.VB

Powiatowy Konkurs Piosenki o tematyce świąteczno- zimowej - etap szkolny

I miejsce - Gała Patrycja kl.VB

II miejsce - Goszczyk Julia kl.VB

III miejsce - Gudalewicz Bartłomiej kl.VIB

W Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda zimą”

I miejsce: Gała Wiktoria kl.IVA

wyróżnienie: Weidlich Martyna kl.IVB,, Janusz Michał kl.IVA,Kraśnicka Wiktoria kl.IVC

XIV Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym „ Armia
Krajowa Siłą Zbrojną Polskiego Państwa Polskiego” - etap szkolny

I miejsce - Goszczyk Julia kl.VB

II miejsce - Borowik Sandra kl.VIB

III miejsce - Pełechata Magdalena kl.VIC

IV miejsce - Rewolińska Natalia kl.VIC, Kucharski Hubert kl.VIB

W Szkolnym Konkurs Plastyczny „Co i jak oszczędzamy i dzięki czemu się wzbogacamy”

I miejsce - Dimitriu Olimpia kl.IIIB

II miejsce - Mariampolska Ada kl.IIIB

III miejsce - Poślednik Rafał kl.IIIA

W Szkolnym Konkursie Plastycznym „Złotówki zbierałem i super wakacje miałem”

I miejsce - Smektała Samanta kl.IIA

II miejsce -Weidlich Mateusz kl.IIA

 III miejsce - Tomaszczyk Oliwia kl.IIA

Wyróżnienie: Gubański Kacper kl.IIA, Najdzinowicz Ola kl.IIA

W Szkolnym Konkursie Plastycznym „Oszczędzam w SKO, bo marzę o …”

I miejsce  - Kucharska Ewa kl.IC

II miejsce - Bogucka Julia kl.IA

III miejsce - Ulman Martyna kl.IA

Wyróżnienie: Piekarnik Angelika kl.IA

 

18 grudnia 2012r. odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny pt. Choinka zerojedynkowa

I miejsce - Amelia Janas IVd, Zofia Jakubczyk Va

II miejsce - Oliwia Kilarska IVa, Agata Burdziuk Va

III miejsce - Dominika Matkowska Va

18 grudnia 2012 r. odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny pt. Bezpieczeństwo w necie na tablecie

I miejsce -  Dominika Rzeźwicka IVa, Wiktoria Jakubowska IVa

II miejsce -  Wiktoria Gała IVa, Amelia Janas IVd

III miejsce -  Julia Goszczyk Va, Karina Dyba Vb

 

W Powiatowym Konkursie Matematyka i sport

VI miejsce: Uściło Krzysztof kl.VIA,Brocka Julia kl.VIA,Parzonka Marcelina kl.VIA

Panicz Ewa kl.VIA, Żurawski Bartosz kl.VIA, Szymański Maciej kl.VC

Zbojna Szymon kl.VA, Mikołajczyk Wiktor kl.VA, Stefańczyk Wioleta kl.VC

Kulesza Maria kl.VC, Witek Martyna KL.VC

Konkurs plastyczny ,, Opakowanie na prezent ”

 14 grudnia został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pt.,, Opakowanie na prezent ”.
W konkursie udział wzięło 11 uczniów z klas I -III , uczęszczających do świetlicy szkolnej.
Zadaniem dzieci było wykonanie według własnego pomysłu świątecznego opakowania
na prezent. Komisja konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę przede wszystkim
samodzielność, staranność, pomysłowość, a także zastosowany materiał.
Organizatorką konkursu była p. Małgorzata Szczepaniak, w jury natomiast:
 p. Agnieszka Uba i p. Joanna Śniechowska.
Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:

I miejsce Maja Grochowiak klasa II b, Paulina Kamińska klasa II b
II miejsce Maciej Uściło klasa II b, Julia Wiśniewska klasa II b
III miejsce Karolina Maślak klasa II b, Emilia Kucharska klasa II a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!                 

W Świetlicowym konkursie „Mistrz gry w warcaby”

I miejsce: Utrajczyk Bartosz kl.IIA

„W Szkolnym Misiowym konkursie czytelniczym

I miejsce - Liśkiewicz Paulina kl.VIA

II miejsce - Mikoluk Maria kl.IVA

III miejsce - Julia Goszczyk kl.VB

 

 

26 października odbył się XX ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Test Oxford Plus”.

Laureaci:

I miejsce z wyróżnieniem – Mateusz Głuszek kl. V a

II miejsce – Jakub Grabowski, Laura Zdyb kl. V a

III miejsce – Agata Burdziuk, Zofia Jakubczyk, Dominika Matkowska kl. V a, Izabela Szendzina kl. V c

IV miejsce – Julia Goszczyk kl. V b, Martyna Witek kl. V c, Ewa Zembroń kl. V a

V miejsce – Katarzyna Dębowicz kl. V a, Maria Kulesza kl. V c

 

W grudniu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs fotograficzno – językowy, w którym
uczennica kl. V a Zuzanna Staszkiewicz otrzymała wyróżnienie.

21 listopada, w  Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze, odbył  się  Gminny Turniej Wiedzy
 o Ruch Drogowym Ogólnopolskiej Akcji TPD ,,STOP! DZIECKO NA DRODZE”
. Naszą szkołę reprezentowały 
uczennice z  klasy III a: Aleksandra Janas, Daria Toruńska i Dorota Żegleń z opiekunem  Małgorzatą Skrzypczak.
Drużyna zajęła  I miejsce , otrzymując puchar, nagrody rzeczowe dla szkoły oraz drobne upominki, odblaski
i kamizelki odblaskowe.

Konkurs Matematyczny KOMA 2012.

W dniu 14 listopada 2011r odbyły się w naszej szkole eliminacje Konkursu Matematycznego KOMA.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Matematyków Wrocławskich i Instytut Matematyczny
Uniwersytetu Wrocławskiego. Konkurs Matematyczny KOMA przeznaczony jest dla uczniów
z Wrocławia i okolic. Uczniowie wysłuchali wykładu z matematyki, którego treści nie są poruszane
w szkole - „Żabie skoki” (postęp arytmetyczny). Konkurs polega na rozwiązaniu zadań związanych
z wykładem (można używać własnych, zrobionych podczas wykładu notatek). Głównym celem
jest rozbudzenie matematycznych zainteresowań uczniów i wyrównanie szans uczniów o mniejszej wiedzy.
W konkursie wzięło udział 24 uczniów klas IV-VI. Najlepsi pojadą na finał konkursu do Wrocławia – 1 grudnia 2012r.
Czekamy na wyniki kwalifikacji z Wrocławia.
                                                                                                                    I. Błaszczyk, R. Wawer

W Powiatowym Konkursie "Razem dla Środowiska"

wyróżnienie -
Nikola Stanilewicz Ia

W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Tajemnice wiecznych miast, czyli ...okoliczne cmentarze"

II miejsce - Dawid Wójcik Va

W Gminnym Konkursie Ekologicznym „Ekoprodukt”

II miejsce - Oliwia Kilarska IVa
wyróżnienie - Miłosz Boiński IVa
                         Konrad Makles Ic
                         Natasza Baworowska IIIb
                         Bartosz Mastalerz IIb

Koszykówka - powiat

Dziewczęta: I miejsce

1.Panicz Ewa – VIA

2.Krzywiec Magdalena -VB

3.Brocka Julia – VIA

4.Rewolińska Natalia – VIC

5.Zawisła Sara – VIB

6.Burdziuk Agata –VA

7.Matuszewska Amelia – VIA

8.Kulesza Maria – VC

9.Lis Klaudia – VC

10.Witek Martyna VC

11.Wiśniewska Klaudia -VC

12.Lis Paulina – VIA

13.Berus Oliwia – VIC

14.Staszkiewicz Zuzanna – VA

15.Huzar Magdalena - VA

Chłopcy: II miejsce

1.Majewski Kacper - VIC

2.Ulman Jakub – VIC 3.Kucharski Hubert – VIB

4.Antkowiak Michał – VIA

5.Mosiek Błażej – VIA

6.Berus Hubert – VB

7.Szewczuk Adam – VIB

8.Nemeczek Robert – VIB

9.Kazyaka Fabian – VIB

10.Szymański Maciej – VC

11.Jarząb Bartosz – VIB

12.Uglik Krystian - VB

 

W Szkolnym Konkursie plastycznym „Jesienne duszki i leśne skrzaty”

I miejsce - Grabowski Filip kl.IB, Janik Mateusz kl.IIB, Zmuda Zuzanna kl.IIB,
Grochowiak Maja kl.IIB, Rzeźwicka Paulina kl.IIIA

II miejsce - Kucharska Ewa kl.IC, Mastalerz Bartosz kl.IIB, Górczak Mateusz kl.IIB,
Maślak Karolina kl.IIB, Sawicki Bartosz kl.IIB, Skrzypczak Karolina kl.IIIA

III miejsce -Tomaszczyk Oliwia kl.IIA, Kucharska Emilia kl.IIA, Uba Martyna kl.IIB,
Wawrzeńczak Otylia kl.IIB

Sztafetowe Biegi Przełajowe - powiat

Dziewczęta: III miejsce

1.Panicz Ewa – VIA

2.Krzywiec Magdalena -VB

3.Brocka Julia – VIA

4.Kazyaka Oliwia – VB

5.Zawisła Sara – VIB

6.Burdziuk Agata –VA

7.Matuszewska Amelia – VIA

8.Kulesza Maria – VC

9.Lis Klaudia – VC

10.Witek Martyna VC

11.Wiśniewska Klaudia -VC

 

Chłopcy: II miejsce

1.Mikołajczyk Wiktor – VA

2.Ublik Krystian – VB

3.Kucharski Hubert – VIB

4.Antkowiak Michał – VIA

5.Eckhard Konrad – VIA

6.Zbojna Szymon – VA

7.Tutkalik Mateusz – VA

8.Śliwowski Jakub – VC

9.Śliwowski Wojciech - IVA

10.Make Maciej - VA

 

W Szkolnym Konkursie plastyczno – ekologicznym

I miejsce - Gała Gabriela kl. IA,Szczepaniak Olaf kl. IB, Rewienko Hanna kl. IC
Grochowiak Maja kl. IIB, Wolanik Mateusz kl. IIB, Nemeczek Nikola kl. IIB

II miejsce - Pacyga Szymon kl. IC, Makles Karol kl. IC, Jaremowicz Dagmara
kl. IIB, Wiśniewska Julia kl. IIB

III miejsce - Tomza Wiktoria kl. IC, Gubański Kacper kl. IIA, Smektała Samanta kl. IIA

 

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej

IV miejsce Dwójki: Górczak Jakub kl.IVA, Śliwowski Jakub kl.IVA

W Gminnym Konkursie przyrodniczym „ Bliżej natury”

IV miejsce: Matkowska Dominika kl.VA, Parzonka Marcelina kl.VIA

Jakub Grabowski kl. VA, Goszczyk Julia kl.VB

Ogólnopolski Bieg Niepodległości

I miejsce - Głowacki Jakub kl.IB, Zmuda Zuzanna kl.IIB

III miejsce - Godyla Ewa kl.IIIA

Bieg Niepodległości - powiat

I miejsce - Bukowski Jakub kl.IIIC

II miejsce - Mikołajczyk Wiktor kl.VA

III miejsce -Tomaszczyk Oliwia kl.IIA

 

Podsumowanie Konkursu Plastycznego - „Biblioteka moich marzeń” - 17.10.2012

Dnia 17.10.2012 roku w oddziale dziecięcym Biblioteki Miejskiej w Górze odbyło się podsumowanie
konkursu plastycznego - „Biblioteka moich marzeń”.
Grupa wiekowa I - III
III miejsce
- Zuzanna Zmuda ,
WYRÓŻNIENIE
: Maja Grochowiak i Aleksandra Najdzinowicz ,
Grupa wiekowa IV - VI
 I miejsce - Dominika Rzeżwicka.

15 października 2012 odbył się szkolny etap konkursu fotograficznego "Tajemnice wiecznych
miast, czyli ...okoliczne cmentarze"
I miejsce - Dawid Wójcik Va
II miejsce - Zuzanna Krzymińska Vc
III miejsce - Zuzanna Pankiewicz Vc

Szkolny Konkurs Ekologiczny „Ekoprodukt” - 15.10.2012

15 października w klasach I-III odbył się szkolny konkurs ekologiczny „Ekoprodukt”.
Ponad 30 uczniów wykonało pomysłowe prace z surowców wtórnych. Wystawa prac
na korytarzu szkolnym budziła wielkie zainteresowanie wśród uczniów jak i rodziców.
Wszyscy z zachwytem podziwiali wykonane ekoprodukty. Uznając zaangażowanie
 uczniów i ich rodziców komisja wyróżniła 20 prac, które wezmą udział w gminnym
konkursie organizowanym przez Dom Kultury w Górze. Wśród wyróżnionych
znalazły się prace uczniów: Bartosz Mastalerz, Natasza Baworowska, Adam Jakubczyk,
Zuzanna Zmuda, Nikole Stocka, Otylia Wawrzeńczak, Szymon Pacyga, Tomasz Rząsa,
Jagoda Berus, Nikola Jurczak, Michał Witkowski, Karol Makles, Kacper Gubański,
Magdalena Pasierbek, Dominika Hałaś, Jan Wróbel, Aleksandra Najdzinowicz, Mateusz First,
Ewelina Klaczyńska, Michał Sokołowski. Wszystkim uczniom gratulujemy, a wyróżnionym
życzymy dalszych sukcesów.

12 października odbył sie Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wszystkie dzieci nasze są"

I miejsce -  Sara Zawisła VIb
II miejsce - Zuzanna Staszkiewicz Va
III miejsce - Katarzyna  Żywień VIb

10 października odbyła się konkurs czytelniczy

I miejsce  Bartosz Jarząb VIb
II miejsce  - Ewelina Kaszkur VIb
III miejsce - Maria Kulesza Vc

20 września 2012 odbyła się Szkolny Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"

 Klasy pierwsze:
I miejsce -
 Małgorzata Wolicka Ia, Filip Grabowski Ib
II miejsce - Aleksandra Ćwierz Ib, Karolina Burdziuk Ib
III miejsce - Ewa Kucharska Ic, Jakub Głowacki Ib

Klasy drugie:
I miejsce -
 Aleksandra Najdzinowicz IIa
II miejsce -  Julia Wiśniewska IIb, Szymon Rubis IIb
III miejsce - Ewelina Klaczyńska IIa, Dagmara Jaremowicz IIb

Klasy trzecie:
I miejsce -
 Hanna Jankowska IIIb, Kacper Sozański IIIc
II miejsce - Aleksandra Michalska IIIb, Anastazja Rodziewicz IIIc
III miejsce - Róża Zawisła IIIb, Weronika Kaszkur IIIc

13 września 2012 w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla klas I - III pt. Akcja Sprzątanie
 Świata "Plakat propagujący czystość rzek i jezior"
I miejsce - Otylia Wawrzeńczak IIb
II miejsce - Julia Wiśniewska IIb
III miejsce -  Maja Grochowiak IIb

II miejsce  w eliminacjach gminnych III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
w kategorii Dziewczęta 12 - 13 lat II Runda Wojewódzka

II miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Rok szkolny 2011/2012
|

KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III i II.
30 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny. Celem konkursu było popularyzowanie
wiedzy matematycznej, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów, stworzenie
możliwości sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności, motywowanie uczniów
do osiągania sukcesów już na starcie swojej edukacji.
Efektem przeprowadzonego konkursu było wyłonienie 11 uczniów i ich kwalifikacja do Powiatowego
Konkursu Matematycznego.
Dnia 24 maja 2012 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Piastów w Górze przeprowadzony został
finał X Powiatowego Konkursu Matematycznego, którego organizatorem było PCDN i PPP w Górze.
Laureatami, którzy reprezentowali naszą szkołę w X Powiatowym Konkursie Matematycznym zostali :
- Piotr Kołata z klasy III b - I miejsce
- Martyna Weidlich z klasy III b - III miejsce
- Damian Maćkowiak z klasy III a - III miejsce
Gratulujemy laureatom odniesionego sukcesu.

 

XVIII Międzynarodowy Konkurs Językowy „Test Oxford Plus”.
20.04.2012 odbył się XVIII Międzynarodowy Konkurs Językowy „Test Oxford Plus”.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Górze zajęli wysokie lokaty.
Julia Goszczyk –  Laureat I Stopnia                             
Filip Sibilak       -  Laureat IV Stopnia
Mateusz Głuszek – Laureat IV Stopnia
Izabela Szendzina– Laureat IV Stopnia
Szymon Żurawski  – Laureat V Stopnia
Ewa Zembroń  – Laureat V Stopnia                                                                                               
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów językowych.

                                                                                                                                                    Dorta Kalinowska

W kwietniu został rozstrzygnięty szkolny konkurs informatyczno – językowy. Uczniowie mieli
za zadanie wykonać prezentację multimedialną w programie Power Point „Dlaczego warto zwiedzić
Wielka Brytanię?”. W wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs były bardzo ciekawe. Celem konkursu
 było między innymi rozbudzenie zainteresowania kultura krajów obszaru anglojęzycznego oraz rozwijanie
 umiejętności posługiwania się różnymi źródłami informacji. Komisja zwróciła uwagę na opis, poprawność
językową, estetykę prezentacji i kompozycję.
Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce – Martyna Wiejak kl. VI a
II miejsce – Katarzyna Żywień kl. V b
III miejsce – Marta Pasierbek kl. VI a

                                                                                                                                                Justyna Łakomska

W I Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
Julia Kajetańczyk  IIIa– XVII MIEJSCE
Wiktoria Jakubowska  IIIa – XXII MIEJSCE
Julia Goszczyk – IVb – XXVII MIEJSCE
Amelia Janas – IIId – XXXII MIEJSCE


22 marca został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pt.,, Wielkanocny kurczaczek ”.
W konkursie udział wzięło 11 uczniów z klas I -III , uczęszczających do świetlicy szkolnej.
Dzieci wykonały pracę plastyczną dowolnie wybraną przez siebie techniką. Komisja konkursowa
oceniając prace wzięła pod uwagę samodzielność, staranność, pomysłowość a także zastosowany materiał.
Organizatorką konkursu była p. Małgorzata Szczepaniak.
Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:
I miejsce Julia Kajetańczyk z klasy III a
II miejsce Oliwia Kilarska z klasy IIII a, Justyna Mochol z klasy III a
III miejsce Kinga Wilman z klasy III b
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Szczepaniak

                                <zobacz zdjęcia>

KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA KLAS III

6 marca 2012 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”
 przeznaczony dla uczniów klas III. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków
pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie zwycięzców do etapu powiatowego,
który odbył się 4 kwietnia 2012 roku w budynku PCDN  w Górze.
Do etapu powiatowego z naszej szkoły zakwalifikowało się 10 uczniów.
Laureatami, którzy reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym zostali :
- Olga Narwid z klasy III b - I miejsce
- Wiktoria Jakubowska z klasy III a- III miejsce
- Martyna Szabłowska z klasy III a- III miejsce
- Damian Maćkowiak z klasy III a - III miejsce
Gratulujemy laureatom odniesionego sukcesu.

                                                                                                                                                 Dorota Kopko

 

W Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Koszulki na Dzień Bezpiecznego Internetu  III miejsce
zajął Krystian Kuriata kl. IVb – opiekun Małgorzata Łuszczak.

Nasza Szkoła otrzymała zaproszenie do udziału w : I Mistrzostwach  Dolnego Śląska w Sudoku
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku organizowane są w 2012 roku po raz pierwszy
w trybie pilotażowym. W eliminacjach  uczestniczyło ponad 100 szkół. Jest to konkurs organizowanych
przez Fundację Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej Sfinks. Tegoroczny finał VII edycji Mistrzostw Polski
w Sudoku odbędzie się 22 IV w Warszawie. Jego zwycięzcy wezmą udział w Mistrzostwach Świata
w Sudoku organizowanych przez World Puzzle Federation. Etap szkolny został przeprowadzony 13.03.2012r,
wzięło w nim udział 98 uczniów klas III – VI. Maksymalną liczbę punktów osiągnęło 33 uczniów,
wśród których zostanie rozegrany półfinał.

Osoby zakwalifikowane do półfinału:

1

Katarzyna

Żywień

5

13

SP3 GÓRA

2

Laura

Zdyb

4

13

SP3 GÓRA

3

Szymon

Zbojna

4

13

SP3 GÓRA

4

Oliwia

Zbojna

6

13

SP3 GÓRA

5

Natalia

Wojciechowska

6

13

SP3 GÓRA

6

Martyna

Wiejak

6

13

SP3 GÓRA

7

Krzysztof

Uściło

5

13

SP3 GÓRA

8

Maciej

Szymański

4

13

SP3 GÓRA

9

Martyna

Szabłowska

3

13

SP3 GÓRA

10

Oliwia

Sypliwa

6

13

SP3 GÓRA

11

Zuzanna

Staszkiewicz

4

13

SP3 GÓRA

12

Dominik

Stanielewicz

6

13

SP3 GÓRA

13

Jakub

Skiba

3

13

SP3 GÓRA

14

Hanna

Różańska

5

13

SP3 GÓRA

15

Gabriel

Ratajczak

6

13

SP3 GÓRA

16

Dawid

Najdzinowicz

4

13

SP3 GÓRA

17

Kacper

Mróz

3

13

SP3 GÓRA

18

Justyna

Mochol

3

13

SP3 GÓRA

19

Julia

Kajetańczyk

3

13

SP3 GÓRA

20

Klaudia

Juźwin

5

13

SP3 GÓRA

21

Julita

Juskowiak

6

13

SP3 GÓRA

22

Amelia

Janas

3

13

SP3 GÓRA

23

Wktoria

Jakubowska

3

13

SP3 GÓRA

24

Wiktoria

Izdebska

3

13

SP3 GÓRA

25

Gabriela

Grzybowska

6

13

SP3 GÓRA

26

Jakub

Grabowski

4

13

SP3 GÓRA

27

Julia

Goszczyk

4

13

SP3 GÓRA

28

Mateusz

Głuszek

4

13

SP3 GÓRA

29

Zuzanna

Gajowczyk

4

13

SP3 GÓRA

30

Konrad

Eckhardt

5

13

SP3 GÓRA

31

Katarzyna

Dębowicz

4

13

SP3 GÓRA

32

Julia

Brocka

5

13

SP3 GÓRA

33